چرا آموزش مالی بخاطر همگی ضروری است؟

admin دسته‌بندی نشده

آموزش مالی مهم ترین گرداگرد ی آموزشی است که هر بی مانند برای به دست آوردن امنیت مالی داخل آینده بوسیله آن نیاز دارد. شما تنها ویژگی هستید که می توانید بهترین تصمیمات مالی را برای زندگی خود بگیرید. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم آموزش مالی چه تاثیری روی آینده مالی شما خواهد داشت.

حتما بخوانید:۸ نکته بخاطر کارمندانی که می خواهند سرمایه گذاری کنند۷۱ مقصد که می گویند هیچ عادت رشته ای داخل مدیریت پول تان ندارید۱۰ غرض مالی که ۱۰ سال دیگر از گرفتن آنها پشیمان خواهید شد

آیا مغایرت بین ترازنامه ی تجاری و اظهارنامه مالیاتی را می دانید؟ آیا می دانید قبل از انجام تنخواه گذاری باید چه کارهایی را برای جلوگیری از به خطر انداختن سرمایه ادا بدهید؟

جالب است که در مدرسه، اساسی ترین مهارتی را که می تواند شما را به موفقیت مالی برساند، آموزش نمی دهند. می توان ۴ سال در دانشگاه تدریس خواند و هیچ چیزی درمورد مسائل مدیریت مالی شخصی یا سرمایه گذاری یاد نگرفت.

دکترها و وکلا دفاتر موثر خود را راه اندازی می کنند؛ بدون اینکه بدانند چطور باید اظهارنامه ی مالیاتی تکمیل کنند. صاحبان کسب وکار بوسیله قوانین مالیاتی آشنایی ندارند و این موضوع می تواند برای آنها خطرناک باشد.

چنانچه هدف تان کسب مداوم ثروت و لذت بردن از کنف مالی است، داشتن سواد مالی ضروری است. هیچگاه گونه دیگری بود ندارد. بهترین تنخواه گذاری که می توانید انجام بدهید روی خودتان و آموزش مسائل مالی است؛ چرا؟ سودی خلق می کند که کسی در عمر نمی تواند آن را از شما پس بگیرد؛ افزایش درآمد؛ تکثیر منفعت بازگشتی از سرمایه گذاری؛ تکثیر کیفیت زندگی؛ امن مالی هنگام بازنشستگی؛ محافظت از سرمایه گذاری در مقابل ریسک های احتمالی سرمایه گذاری؛ آسودگی خاطر از مسائل مالی.

پس چرا همه به دنبال کسب مهارت های مالی نیستند؟

چون این امر نیازمند صرف کردن زمان و جدیت است. اگر زمان کافی را صرف این موضوع کنید، می توانید از تمام مزایای اشاره شده بهره مند شوید. همگی می دانند یادگیری مسائل مالی، تصمیمی ارزشمند و کاری است، ولی ایفا آن چندان آسان محو. هر چند تصمیم چندان سختی نیست، ولی بی حد ها هستند که نمی توانند تصمیم درست را بگیرند.

در ادامه، به دلایلی اشاره خواهد شد که چرا آموزش مالی بهترین سرمایه گذاری است و می تواند تصمیمی سودآور باشد. ۱. نیمی از موعظه هایی که درباره ی سرمایه گذاری می شنوید، خطرناک هستند

آیا از مشت مشاوران سرمایه گذاری با پند های متناقض شان خسته نشده اید؟

متخصصی می گوید سرمایه گذاری های متنوع انجام دهید تا سربزرگی خود را کاهش دهید. متخصص دیگری می گوید این تصمیمی اشتباه است که شما را در سطح متوسط نگه می دارد.

متخصصی می گوید اول بدهی های خود را نابرابر کنید و دیگری می گوید از بدهی ها بخاطر ایجاد ثروت یکروز ببرید. یک متخصص می گوید بازار سهام کلید به دست آوردن ثروت است و دیگری می گوید که اغلب میلیونرها از راسته املاک می آیند.

چطور می نبوغ نحوه ی درست تنخواه گذاری را یاد گرفت؛ وقتی خود ممیز ها غم با یکدیگر توافق ندارند؟

هر کارشناسی طوری صحبت می کند که انگار فقط یک رویه برای پیوستن به موفقیت وجود دارد؛ هر چند آنها هر کدام پیشنهادهای متفاوت و حتی متناقض ارائه می کنند.

کارشناسان واقعی این موضوع را می دانند و به شما توصیه های ساده و خیلی آسانی نمی کنند. حتی توصیه هایی مانند خرید سهام و نگهداری آن بخاطر مدتی تمام بی نهایت پیچیده است و نمی قابلیت به آسانی آن را تشریح عدالت.

واقعیت این است که شما هر بار وصیت ی سرمایه گذاری می شنوید، باید بدانید که هر جنس سرمایه گذاری یک جنبه مثبت و یک جنبه منفی دارد و این موضوع به موقعیت سرمایه گذاری وابستگی دارد. گاهی اوقات خوب است که خویشتن را بدهکار کنیم تا یک تنخواه گذاری خوب انجام بدهیم، اما گاهی اوقات باید بدهی های موجود را شولش کنیم. موضع هایی حیات دارند که نگه داشتن کامل یک سهام هیچ قانون دان ندارد و باید کار بزرگ کنید. آموزش راهی است برای آشنایی با حماقت های خودمان.

وین دایر

یکی از دلایل یادگیری مسائل مالی این است که حساسیت درستی از مشکلات و نقاط تاریک انواع تنخواه گذاری ها داشته باشیم. داخل جاهل این صورت چطور می توانید از این داده ها بخاطر ستاندن تصمیمات سودآور تنخواه گذاری روزی برداری کنید. باید بدانید که یک تنخواه گذاری چه موقع مناسب است و چه موقع باید دست رگه به یک سرمایه گذاری بزنید. در جاهل این صورت به دردسر می افتید.

آیا می دانید چه زمانی کم قیمت است بدهکار باشید و چه زمانی کم ارزش است تا بدهی خود را صیقلی کنید؟

این طور سوال هایی می توانند آینده مالی شما را تبدیل دهند. یادگیری فرضیه ها و دلایلی که تعاقب تنخواه گذاری ها بود دارد، یکی از دلایل مهم برای آموزش مالی است. حتما بخوانید: ۶ ضابطه برای کارآفرینانی که می خواهند در بازار سهام ثروتمند شوند ۲. یک متد محلول برای همگی ی سرمایه گذارها وجود ندارد

علی رغم اینکه متخصصان تنخواه گذاری تو سمینارهای خود بوسیله شما می گویند رازی برای سرمایه گذاری حیات دارد، به مقاطعه یکی از کارشناسان معروف این مرزوبوم «راز این است که هیچگاه رازی وجود ندارد».

راه های مختلفی برای سرمایه گذاری های سودآور بود دارد و منابع زیادی هم حیات دارد که می توانید از آنها یاد بگیرید. چیز جدیدی وجود ندارد و هیچ بازاریابی هم نیست که یک استراتژی ویژه به شما یاد بدهد. اگر نمی خواهید کلی پول برای شریک شدن داخل این سمینارهای گرانبها بها صرف کنید، بهترین کار این است که به منابع آموزشی مختلفی که در سطح وب حیات دارند، رجوع کنید. توصیه هایی که درون مسائل مالی می شنوید، اغلب اشتراکی هستند شما باید آنها را شخصی سازی کنید. هدف شما باید الحاق به امنیت مالی باشد. شما یک شخص ویژه با مهارت ها، تجارب و چشم انداز مخصوص به خویشتن هستید. مدل خطر پذیری شما منحصربه فرد و اهداف تان با بقیه متفاوت است.

اغلب پیرامون های آموزشی موجود تخیل را به خشکی امدن این می گذارند که یک راه محلول بخاطر همه بود دارد. اگر می خواهید واقعا چیره شوید روی خودتان سرمایه گذاری کنید تا بتوانید استعدادتان را شناسایی کنید. وقتی آن را هویدا کردید، تمرکز خود را روی ترقی ی آن بگذارید؛ سپس از آن موفقیت خودش ظاهر می شود.

سیدنی مدو

هر شخصی توان مخصوص به خود را دارد و توفیق مالی از سرمایه گذاری روی آن استعداد حاصل می شود. اینکه شما چطور ثروتمند می شوید با دیگران متفاوت خواهد بود. ۳. چطور می خواهید موضوع مغایرت منافع را در توصیه های تنخواه گذاری حل کنید؟

عزب کسی که ۱۰۰ درصد بوسیله آینده ی مالی شما کفالت دار است خود شما هستید. بقیه درون این مورد تضاد منافع دارند. بخاطر اینکه یک جهیز مالی به شدت پیچیده بوسیله نوع دوستی اجرا کند، شفافیت اطلاعات مالی و افرادی که بوسیله خوبی آموزش دیده اند، ضروری است. تو این رخساره آنها تصمیماتی خواهند گرفت که بوسیله نفع پایگاه تمام خواهد شد.

آلن گرینسپن مدیر سابق فدرال رزرو آمریکا

گرینسپن همچنین به این موضوع اشاره می نرم که افراد باید آموزش های مالی بهتری ببینند تا بتوانند مسائل مالی خود را درست مدیریت کنند. او می افزاید: سواد مالی می تواند جلوی قبض تصمیمات مالی سهو را توسط نسل جوان بگیرد. این شما هستید که باید طرز قرص سرمایه گذاری را یاد بگیرید؛ هیچ کس دیگری به اندازه ی شما به این موضوع اهمیت نمی دهد.

هر کسی به مگر شما که بخواهد درمورد مسائل مالی غرض بگیرد، دارای تفاوت منافع است. شما عزب کارپرداز مالی هستید که هیچ تضاد منافعی ندارد. افراد دیگر منافع خود را دارند که باید به آن فکر کنند. ۴. شما می توانید اختیارات خود را واگذار کنید اما نمی توانید مسئولیت ها را واگذار کنید

خیلی ها فرض می کنند که مشاور مالی آنها می تواند طولانی تصمیمات مالی را بوسیله جای آنها بگیرد. اگر تمام مسائل مالی را بوسیله مشاوران واگذار کنید و خودتان چیزی یاد نگیرید، خسران خواهید کرد. بنیانی حلق مشاور مالی استخدام کرده اید، شما مسئول نتایج سرمایه گذاری ها هستید. هر انتخابی که می کنید، یک غرض است، پس شما مسئول هستید.

این شما هستید که متخصص مالی را انتخاب کرده اید و تصمیم پژمان اید تو چه چیزی تنخواه گذاری کنید. اگر از سرمایه گذاری خود ناراضی هستید، فقط باید خودتان را سرزنش کنید. عزب راهی که می توان مطمئن شد که همیشه تصمیمات هوشمندانه می گیرید، این است که خودتان یاد بگیرید.

چنانچه تصمیمات شما پشتوانه ی علمی ندارند، پس پشتوانه ی آنها چیست؛ توکل به دیگران، رسانه ها و شایعاتی که تو بازار شنیده اید؟! اختلاف بین موفقیت و شکست داخل راسته سهام، آموزش است.

بیل گریفت

هیچ جایگزینی بخاطر دانش حیات ندارد. اولویت اعطا کردن به مسائل آموزش مالی عزب راهی است که می توانید مسئولیت آینده ی مالی خود را به عهده داری بگیرید. ۵. شعور مالی تنخواه گذاری ای است که هرگز آن را ازدست نمی دهید

آموزش مالی یک درآمد هفتگی ی ثابت است که تا آخر عمر به شما سود می رساند. مردم می توانند پول شما را دزدیدن کنند اما کسی نمی تواند آموزش های مالی را از شما بگیرد.

هر چقدر زودتر آموزش های مرتبط با تنخواه گذاری را پشت قانون بگذارید، زودتر می توانید به درآمدزایی برسید. ۶. آزادی و رهایی حقیقی ناشی از هوشی مالی است

اینکه بخاطر تصمیمات مالی به سایرین نیاز داشته باشید، وفاق است. مهم نیست چقدر پول دارید شما همیشه از دیدن مالی وابسته خواهید بود.

اگر همچنان به فرد دیگری وابسته باشید، هرگز نمی توانید آزادی واقعی را تجربه کنید. دنیا پر از انسان هایی است که ثروتمند شده اند و سپس به خیال ناآگاهی مالی، این ثروت را ازدست داده اند.

چنانچه به دیگران برای تصمیمات مالی خود وابسته باشید، آینده ی خویشتن را بوسیله دولت واگذار کرده اید. آموزشی مالی به شما یاد می دهد، چطور ماهی بگیرید تا دیگر برای گرفتن ماهی به دیگران نیازی نداشته باشید. آموزش مالی بهترین سرمایه گذاری است.

رُم یک شبه ساخته نشد. همین طریق برای ایجاد هوش مالی همچنین چاکری می درنگ. موفقیت مالی یک مهارت یادگرفتنی است. اگر روی خودتان امر کنید و درون این تلاش محرر دامنه داشته باشید، درادامه بوسیله کارمزد خود می رسید. در امتداد بخوانید: راز ثروتمند شدن میلیاردرهای معروف چیست؟

شاید دوست داشته باشید:

معرفی کتاب «تجارت بحران است» پی ال ریس و جک تروت

«بازرگانی نزاع است» کتابی است که دنیای تجارت و کسب وکار را برای قدیم تغییر عدالت. در سال ۱۹۸۶، این […]

ایران ادز و دیده تفاهم نامه انبازی امضا کردند

پلتفرم ایران ادز که تا به حال بیشتر به عنوان رسانه ی تخصصی صنعت تبلیغات ایران شناخته می شد، بوسیله […]

داستان ماهی اسودگی ای که مایکروسافت بخاطر یکی از مدیران اپل فرستاد

ASGاسکاتAROOOON فورستال مدت ها قبل بوسیله عنوان محکم مقام سیستم عامل iOS درون اپل فعالیت می کرد. در سال ۱۹۹۷، […]