قصه های استارتاپی؛ طرح کسب وکار باید بی عیب باشد

admin دسته‌بندی نشده

دنیای استارتاپ پر از ریسک و تاریکی و نبود قطعیت تو تمام مراحل است. در چنین دنیایی، این تصور پیش می آید که قبل از انجام هر کار باید پروگرام ریزی دقیق و شیرهدار گیرانه ای کنیم. البته، برنامه ریزی حصه حیاتی هر تصرف وکار محسوب می شود و نمی نبوغ در جایگاه مدیر یا بنیان گذار هر روز بامداد فقط با امید آنچه پیش می آید، امر را مبدا کرد و ادامه داد.

برنامه ریزی معاون می کند لول های خویشتن را جهت دهی کنیم و تاحدممکن از خطرهای حروف پیش رو دور باشیم. همین دستور کار ریزی و آماده بودن کمک می کند از بسیاری از استرس ها در دنیای پراسترس کسب وکار و کارآفرینی دور باشیم.مقاله های مرتبط:آموزش نگارش طرح تصرف و کار یا بیزینس پلنبهترین زمان برای نوشتن طرح کسب و کار

با بود کامل مزایای دستور کار ریزی و طرح ریزی، این ابزار می تواند مانند چاقویی دولبه انجام کند. جهان استارتاپی بوسیله طورکلی به انعطاف پذیری و اقتدار تبدیل تمرکز و اهداف نیاز دارد. طرح های کسب وکار در ظاهر ماهیتی نقیض این حاجت دارند و دربرابر هرگونه فشار خارجی و تمایل برای تغییر مقاومت می کنند.

طرح های تصرف وکار عموما برنامه هایی هستند که روی فایل های مخصوص یا کاغذ اجرا می شوند. برخی فرض می کنند برنامه ها بوسیله دلیل این ماهیت تبدیل ناپذیرند و باید بوسیله نشانی راهنمایی ابدی و ثابت جلو چشم باشند. این در حالی است که طرح تصرف وکار باید بوسیله صورت اهدافی کوتاه مدت و تغییرپذیر باشد، نه اینکه نقشی شبیه گاردریل های اتوبان ادا کند که هرگونه تحول مسیر خواه بازگشت را غیرممکن سازد.

به هرحال هیچ طرح کسب وکاری داخل ابتدا عالی و بی نقص نیست. کارآفرینان برای اول حکم خویشتن باید طرحی اولیه داشته و آماده ی تغییر نیز باشند. همین آماده سازی طرح اولیه اندوه می تواند مشکلاتی به همراه داشته باشد؛ ولی می استعداد با اجرای فدایی راهکارها آن را تسهیل کرد. در ادامه ی این پیغام زومیت، راهکارهایی نظریه برای پیشرفت درون فرایند طراحی تصرف وکار را بررسی می کنیم.

تمرکز روی احتمالات

ورود بوسیله دنیای کارآفرینی، یعنی استقبال از انواع احتمالات و نبود قطعیت ها. در ابتدای کار، دستور کار ریزی برای تعهد کامل همه ی فرایندها برابر طرح کسب وکار آسان به رویت می رسد. تو روزهای اول به نشانی بنیان گذار استارتاپ، مسیر خویشتن به سمت موفقیت را یمین می بینید و همین دردسترس بودن هدف، برایتان جذاب بی آرامی خواهد بود. در این طور وضعیتی، فکرکردن درباه ی شکست های احتمالی یا ضعف های سطر تصرف وکار هیچ گاه درون حافظه شما جرقه نمی زند؛ چراکه روزهای بدوی تأسیس استارتاپ انباشته از امید بوسیله آینده هستند.خوش نویسی استارتاپی مملو از احتمالات و نبود قطعیت ها است

در مقام کارآفرین، باید بدانید هیچگاه طرحی درون مقابله ی اولین با مشکلات پیش رو لزوما فیروز نخواهد حیات. دنیا گرداگرد به اندازه ای بزرگ و پیش بینی نشدنی است که قطعا پس از مدتی، ضربه هایی بوسیله تصرف وکار شما وارد خواهد شد. با دانستن چنین حقایقی، پروگرام ریزی برای شرایط باطراوت و داشتن وضع های جایگزین قانون دان بوسیله نظر می رسد. وقتی به عنوان تیم استارتاپی برای هرگونه حادثه متاخر و پیش دماغ نشده برنامه ای کلی داشته باشید، از خسارت های بی نهایت مشکلات پیش رو تاحدودی داخل امان خواهید بود. برای رسیدن به این سبک از برنامه ریزی فقط باید سؤال «چه مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش انجام دهیم اگر…؟» را داخل طرح کسب وکار خود تو رویت داشته باشید.تقویم اطراف ای

طرح های کسب وکار درون لحظه و طبق اطلاعاتی آماده می شوند که درون همان زمان داریم. به بیان دیگر، هر طرحی برای زمان خود و اطلاعات موجود در آن زمان کار کننده خواهد بود. اگر قرار حیات همه روی طرح های اولیه ی خود بمانند، هیچ گاه دستاوردهای بزرگ تاریخ بشر را شاهد نبودیم و به ماه عروج نمی کردیم و شاید پدیده ای به شهرت اینترنت نداشتیم.

در دست خط پیشرفت تصرف وکار، درس های زیادی می آموزیم؛ فراگیری هایی که فقط ازطریق تجربه به دست می آیند. همین امتحان ها باعث می شوند پس از مدتی، طرح های اولین قدیمی و منسوخ به رویت برسند. درواقع با شروع حرکت، نیاز به تحول و بوسیله روزرسانی طرح ها متجاوز ازپیش بی پرده می شود. به همین برهان اختصاص دادن زمانی مناسب بخاطر ارزیابی دوباره طرح ها به شما کمک می بطی ء طرحی حقگو داشته باشید؛ طرحی که خیر تنها با اهداف اولیه غصه مسیر است؛ بلکه با موقعیت های اصلی دنیای گرداگرد همچنین هماهنگی دارد.

تمرکزنداشتن روی جزئیات اضافه

جزئیات تو همگی ی کارها اهمیت دارند. آن ها تنظیمات کوچکی هستند که حتی می توانند ضعف خواه موفقیت نهایی را رقم بزنند. شما به نشانی کارآفرین باید ناراحت جزئیات باشید؛ وگرنه ریسک عملیاتی کسب وکار را افزایش می دهید. با این حال، مدیریت جزئیات در زمان برنامه ریزی اولیه مشکلاتی به همراه دارد و حفظ کردن ترجیح تو پرداختن به آن ها می تواند دستور کار ریزی را بسیار دشوار یواش.

چنانچه استارتاپ ها را به مسافرت تشبیه کنیم، اهداف در مسیر قرار دارند. شاید در نخست بتوانید شکلی طاسی را با چهارچوب هایی مبهم و جزئیاتی کمتر از هدف بازپسین ببینید؛ اما جزئیات نهایی، تنها پس از دخول به دست خط خویشتن را نشان می دهند و از چشم انداز شما بیرون هستند. پرداختن روی جزئیات درون طرح کسب وکار و اختصاصی بودن پروگرام ها باید با اطمینان شما از ادامه ی مسیر هم خوانی داشته باشد. درواقع، نباید توکل بوسیله نفس بیش را بهانه ای بخاطر تعیین کردن اهدافی بلندپروازانه با جزئیات فراوان کنید که درنهایت، به نرسیدن به آن ها منجر شود.

با حیات تمامی مسائل گفته شده، جلال پروگرام ریزی را نباید مشت ناچیز بگیرید. هر کسب وکاری که به توفیق فکر می کند، باید طرحی قرص برای مسیر خود داشته باشد. اگر می خواهید از دنیای پرتلاطم استارتاپ بوسیله سلامت گذر و بوسیله ایستادگی و رشد امتداد دار مشت روشن کنید، مبدا به طرح کسب وکار نیاز خواهید داشت. البته چگونگی رفتار با همین طرح ها و کاربرد از آن ها، اهمیت بیشتری تو مسیر دارد. همین که بدانید هیچگاه طرحی بی عیب نیست و در موقع حاجت باید تغییراتی ابداع کنید، قدم اول در دریافتن ماهیت طرح کسب وکار است.

درنهایت، طرح ضعیف تصرف وکار هرچقدر بی قراری که خوب ارتکاب شود، تفاوتی با طرح نداشتن نخواهد داشت. به همین ترتیب، طرح ها فقط در لمحه ی مخصوص خود خوب هستند. طرح های بلندپروازانه زمانی که مشکلات و تغییرات ماهیتی تصرف وکار پیش می آیند، هیچگاه کاربردی نخواهند داشت. بهترین طرح های کسب وکار به صورت هوشمندانه و انعطاف پذیر و هم شعاع با اهداف مدنظر کارآفرین برنامه ریزی می شوند.بیشتر بخوانید:توصیه های متخصصان برای گذر از بحران و رونق تصرف و کاردرس های مدیریت شهری که از منطقه سبز تجاری پاریس می آموزیمچه نکاتی بخاطر پیدایش نقشه راه دشت باید درون رویت گرفته شودایده استارتاپ را با این متد ها پیش از ارتکاب ارزش گذاری کنیدفعالیت کسب و فقره نباید موقوف به مدیر باشد

شاید دوست داشته باشید:

مایکروسافت تعرفه Xbox Live Gold را بوسیله بها قبلی بازگرداند

روز جمعه، کاربران مایکروسافت با خبری روبه رو شدند که چندان خوشایند نبود؛ در برابر این شریک اعلام کرده وجود […]

کندکردن روانی تخریب غضروف ها بوسیله روش نانودرمانی

استئوآرتریت (آرتروز) وضعیت دردناک و درمانده کننده و نسبتا شایعی است که کندکردن یا توقفش مشکل است؛ بنابراین، گزینه های […]

ارائه روش هایی تازه بخاطر یافتن بذل چاله های پنهان تو دنیا

نظریه ی نسبیت عام آلبرت اینشتین پندار ما درباره ی مفاهیم رادیکال فیزیک از جمله فضا و زمان را تغییر […]