چطور درآمد دلاری داشته باشیم؟

admin دسته‌بندی نشده

درآمد ارزی امروزه برای همهٔ افرادی که دارای مهارت و تخصص داخل زمینه های مختلف علمی و صنعت هستند و لیست اطلاعاتی دارند و به زبانی علاوه بر زبان مادری خویشتن مسلط اند، امکان پذیر و آسان است و برخلاف آن چه تصور می شود، ابکی تراشیدن. فضای فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) تجهیزات برندهٔ کسانی است که قادرند با اطلاع نیازهای مخاطبان پا بر جا و حقوقی (شرکت ها و سازمان ها)، فرصت آفرینی کنند و نرخ افزوده ایجاد کنند که مصداق آن، کارآفرینی دیجیتالی (Digital Entrepreneurship) است که غوغایی داخل صرفه جویی صد بیست و غره بوسیله راه انداخته است و ما امروزه شاهد نسلی از میلیاردرهای زیر ۳۰ سال هستیم!

کارآفرینی دیجیتالی یعنی کسب و کار اینترنتی (ICT-enabled business) یعنی درآمد زایی از قاعده فناوری اطلاعات و در اکو جهیز دنیای صفر و یک ها. دنیای رمزی یک نبوغ مبصر دارد که سبب شده بیش از نیمی از جمعیت کرهٔ زمین در آن فعالیت کنند و ۱ میلیارد تا ۲ میلیارد نفر آن ها مشتری واتس آپ، اینستاگرام و فیس بوک باشند. این قابلیت بزرگ را می استعداد در رایگان بودن و فراگیری آن دانست. هیچگاه رسانه ای در طول کتاب انسانیت نتوانسته قرین فضای سایبر، امکانات علو العاده مفت و فراگیر با بالاترین سطح سهولت در استفاده و استفاده را در اختیار مردم قرار بدهد. (برای درآمد ارزی دیجیتالی داخل سال ۱۳۹۸ باید با اپ نویسی و کاربرد از اپ و ابزارهای درآمد زایی آشنا شوید)

شما به عنوان یک فرد باسواد در صد بیست و یکم باید قادر باشید تا هر در زمینه ای که صاحب اطلاعات و لم و هنر و تکنیک هستید، از این سفره مبصر دیجیتالی، ماهی خود را شکار کنید و از شر حقوق های ثابت ماهانه و ساعت کاری ۸ صبح تا ۴ عصر خلاص شوید و درآمدهای جنبی بلندمدت و بعضا پایدار برای خویشتن دست و پا کنید.

خوب با این مبدا شما را فراخوانی می کنیم برای آشنایی با فرصت های دیجیتالی جالب و پیشنهادهای هیجان انگیز برای درآمد ارزی داخل سال ۲۰۱۹ میلادی، این کلام را مطالعه کنید و ما را تو قضیه نقطه نظرات و دیدگاه ها و تجربیات درآمد ارزی خود در سال های اخیر فراغت بدهید. با ما همراه باشید. سال ۲۰۱۹ چه سالی است؟

سال ۲۰۱۹ میلادی سالی است که حساب مخاطبان شبکهٔ مدنی محبوب ایرانیان یعنی اینستاگرام از مرز ۱ میلیارد نفر فراتر رفته است. سالی است که استفاده از پیام رسان های اینترنتی سیلان تصاعدی هویدا کرده و چنانچه شما در سال ۱۳۹۸ بخواهید با دوستان و آشنایان و شرکت ها و مؤسسات درون داخل خواه خارج از کشور داخل تعامل باشید، باید در یکی از پیام رسان های محبوب تویی و خارجی که اکثریت از آن استفاده می کنند، عضو باشید. در واقع هویت دیجیتالی شما مصادیقی دارد که یکی از آن ها، حضور فعالانه در این پیام رسان های اینترنتی است.

سال ۲۰۱۹ میلادی سالی است که احتمالا شاهد نوسانات مقطعی داخل قیمت ارز باشیم. با وجود بایکوت های یک جانبه ایالات متحده محصول جمهوری اسلامی و تحریم های بانکی، اما سیاست های پولی و بانکی بانک مرکزی با روی کار آمدن مهتر جدید، نشان از یک ثبات تو قیمت ارز و لیس مشاهدهٔ نوسانات چشمگیر دارد. سرمایه گذاری در ارز پرریسک است اما کسب درآمد ارزی می تواند اقدامی ارزشمند باشد. چون دخول ارز به ناحیه تا هر میزان آزاد شده است، بنابراین دخول و برون رفت ارز توسط مسافران آسان و موجب محرر میدان است. به همین فکر کردن نگرانی زیادی دربارهٔ نوسانات عجیب و غریب بها ارز نداشته باشید.

سال ۲۰۱۹ میلادی که از ماه مارس آن تماشاگر آغاز سال ۱۳۹۸ هجری شمسی خواهیم بود، سالی است که وضعیت اقتصادی سختی برای ایران متصور است و بودجهٔ طالع بخاطر این سال نیز مدال از آمادگی اقبال بخاطر یک شرایط تحریمی قطعی دارد. لذا اکتفا به درآمد ریالی شما با وجود تورم موجود، منطقی به رویت نمی رسد و باید بوسیله فکر متد های درآمد زایی حیات. با فریلنسرینگ آشنا شویم

عمده ترین ابزاری که شما برای کسب درآمد ارزی دارید آشنایی با متد های خلاقانهٔ فریلنسرینگ (دورکاری) است تا از این راه، گیتی با ظرفیت ها و توان ها و نبوغ مندی شما آشنا شود. شاید شما فنی طراحی مبدل های حرارتی باشید خواه اطلس کش حرفه ای خواه مدرس گیتار یا زبان اجنبی و تا اینکه ویراستار و عکاس پخته. این ظرفیت ها و مهارت ها شاید هیچگاه ربطی به کار روزانهٔ شما نداشته باشد اما می توانید در حین اضافه و در طول روز، پروژه هایی بگیرید و انجام دهید و در ارج و زمان توافقی با کارفرما، تحویل دهید.

دورکاری یعنی اینکه شما از قاعده فضای مجازی، پروژه ای داخل هر زمینهٔ صنعتی و خدماتی را از کارفرمایان در ایران و سایر نقاط جهان گرفتن و آن را عمل و درآمد حاصله را به قیافه ارزی خواه ریالی شهود کنید. میلیون ها نفر داخل سراسر دنیا سالانه میلیاردها دلار از روش فریلنسری درآمد دارند. شاید باورتان نشود، اما همین الان هزاران ایرانی که مدرس حرفه ای زبان انگلیسی هستند به دانشجویان بین المللی شاغل به درس داخل کشورهایی نظیر انگلستان، کانادا، نیوزلند و تا اینکه ایالات متحده، زبان انگلیسی تدریس می کنند، داخل سطح آیلتس و تافل و GRE! بله! باورش سخت است! چون استخدام مدرس صنف ای تعبیر در این کشورهای انگلیسی تعبیر گران تر از استخدام مدرس ماهر کلمه تو ایران است.

سایت های بسیاری برای دورکاری حیات دارد که شما می توانید رایگان در آن ها قامت شوید. پروفایل ایجاد کنید و بوسیله معرفی توانمندی ها و حجم ها و نبوغ های خود بپردازید. داخل این راه، آنچه اهمیت دارد این است که شما الفبای دورکاری و کسب وکار در فضای رقابتی را با قرار و پیشتکار یاد بگیرید. درآمد ارزی دورکاری با صبر نتیجه می شود. گوهر راسته بورس! اگر استراحت ندارید، شاید باید به دنبال حقوق ۸ صبح تا ۶ عصر باشید! (یکی از اسلوب های دوست داشتنی دورکاری بخاطر کسب درآمد ارزی، نگاشتن اپ برای آموزش اصطلاح یا تدریس آنلاین زبان های محبوب جهان متشابه انگلیسی است) سایت های خوب دورکاری

فریلنسر دات امید یا فریلنسر دات آی آر. نمونه های چیره جهانی و ایرانی بخاطر عاشقان دورکاری و درآمد دیجیتالی است. هزاران ارباب و صدها هزاره فریلنسر درون این دو سایت آماده هستند تا به معرفی پروژه و انجام کار در بها و زمان نمودار و توافقی اقدام کنند. اگر شما غم علاقه مند به دریافت درآمد دیجیتالی هستید، ثبت نام مجانی تو این دو سایت و آشنایی با خدمات و امکاناتش را در دید داشته باشید. (تو ارم دورکارهای جهان در سایت FREELANCER.COM در ده ها موضوع بالا می توان فرمان کرد و درآمد ارزی داشت) سایت PeoplePerHour

سایت PeoplePerHour یک سایت دورکاری جالب است که می توانید نسبت به استخدام فریلنسر خواه معرفی توانایی های خود رفتار کنید تا کارفرمایان از بکلی دنیا را نسبت بوسیله تحویل پروژه به خود ترغیب کنید. اکثر کارفرمایان ثبت نام شده در این سایت، کارفرمایان کوچک هستند که نمی توانند انجام کار خود را بوسیله شخصیت های حقوقی بزرگ بسپارند. فریلنسرهای ایرانی زیادی در این سایت فعال هستند. مرزوبوم هایی که می توان تو این وبسایت کارجو و مالک با آن مبتلا نمایش و ارتکاب پروژه هستند، عبارتند از: طراحی، توسعهٔ وب، ویراستاری، ترجمه، بازاریابی صنعتی، نقشه کشی ویدئو، عکسبرداری، پشتیبانی کسب وکار و توسعهٔ بطی ء افزارهای موبایل.

شما ۹۰ روز فرصت دارید بعد از ثبت اشتهار داخل این سایت، پروژه ای به رخ ساعتی بگیرید و صلاحیت خود را برای ماندن در بین فریلنسرها به بوتهٔ آزمایش بگذارید. عضویت پولی برای کسانی است که خواهان فعالیت بیش تر تو سایت باشند. مانند بسیاری از سایت های فریلنسری، درآمد شما به کیف پول الکترونیکی واریز می شود و می توان از سر سرویس نقد کردن درآمد ارزی با PAYPAL یا SKRILL نقد و معادل ریالی را از طریق صرافی ها دریافت کرد. سایت ENVATO

از دیگر سایت های مطرح که می توان از قاعده آن درآمد ارزی داشت، سایت انواتو است که در بن پوسته های طراحی سایت (Theme) و حزن چنین گرافیک سایت، ویدئو، صوت و تصاویر سه اتیه فعالیت دارد. اگر خواهان خرید این موارد هستید یا درون این شالوده صاحب تسلط هستید، این جناب مناسب شما خواهد بود. (سایت تم فارست یکی از سایت های خوب بخاطر وب مسترها و طراحیان صفحات وب برای درآمد ارزی است)

این سایت قرین درگاه جنگل پوسته ها، یکی از سایت های خوب برای وب مسترها و طراحان وب به عزم معامله و فروش اینترنتی است. بیشتر این وب سایت ها پلی میان تولید کنندهٔ محصولات دیجیتال و استعمال کننده هستند. بخاطر استفاده از خدمات سایت، حتما ثبت اشتهار کنید. آخرین اطلاعات دربارهٔ بازارهای دیجیتالی انواتو را داخل این نشانی دنبال کنید. اگر داخل استفاده از خدمات با مشکلی روبه رو شدید، جزء help را بررسی کنید. آخرین معارفه ها از تصرف وکار دیجیتالی ترس انگیز انواتو را درون توییتردنبال کنید. برای تهیه مجموعه آموزشی «پول و ثروت» کلیک کنید آشنایی با کراد فاندینگ

آیا شما فعالیت دور کارگر ارتکاب می دهید؟ مثلا یک اطلس کش صنف ای یا مدرس تعبیر تخصصی یا تا اینکه ویراستار و عکاس و نویسنده و آنالیزگر چارت های بورس و حسابدار رسمی هستید. خوب! یک طرز درآمد ارزی آن است که به سایت هایی که در بالا به آن اشاره شد رجوع و ثبت نام کنید و دنبال کارفرما باشید.

اما وضع دیگر آن است که خودتان استارتاپ اسلوب اندازی کنید. استارتاپ یا مشارکت های کوچک زودبازده یا شرکت های اینترنتی یا هر لقب دیگری که شما روی آن می گذارید، تصرف وکاری است معیار پذیر. با هزینهٔ کم راه اندازی می شود و آمریکایی ها به آن: FAKE IT TO MAKE IT می گویند.

استارتاپ یعنی گوگل؛ یعنی اینستاگرام؛ یعنی یوتیوب؛ یعنی همین سایت چطور که شما درون حال مطالعه این سطور در آن هستید. همه یک ویژگی دارند: با هزینهٔ کمتر با خلاقیت و نیازسنجی بازار و با همکاری گروهی از متخصصان راه اندازی شدند و خاموش آرام رشد کردند و قدمت و اعتبار گرفتند.

شما بخاطر وضع اندازی استارتاپ دیجیتالی، نیازمند سرمایه هستید. بانک اندوه شاید بوسیله شما کمک نکند. یکی از روش ها آن است که بوسیله سایت های تنخواه پذیری دیجیتالی رفته و از تنخواه گذاران جلب به همکاری کنید. کرادفاندینگ وضع حل نیکوکاری برای جذب سرمایه برای تصرف و کارهای پرریسک است. علاوه بر کراد فاندرها که به استارتاپ ها معاون می کنند، پیشدستی کردن دهند ه ها (ACCELERATOR) غم آمادهٔ کنف گسترده از کسب وکارهای رمزی هستند. یکی از سایت های مطرح بخاطر یافتن سرمایه گذارهای خرد و متوسط سایت کرادفاندینگ دات شوق است. کیک استارتر هم از پلتفرم های بین المللی خوش صیت برای جذب سرمایهٔ ارزی به قصد ترقی ٔ کسب وکار شرکت های نو تأسیس است.

شما هزینهٔ نحو اندازی کسب وکار خود را تا هر اندازه که می توانید از این منابع تأمین و تنخواه گذار را درون منفعت آیندهٔ خود همدستی می کنید. یکی از غول های خرده فروشی اینترنتی ایران که احتمالا می شناسید، استارتاپی بود که سال ها پیش با حمایت یکی از شتاب دهنده ها شکل گرفت و الان یکی از گران ترین برندهای بازار دیجیتال ایران و خاورمیانه است.

پس وصیت می کنیم با کراد فاندرهای ایرانی و خارجی آشنا شوید و پروژهٔ دوست داشتنی و خلاق خود که بخاطر آن برنامهٔ تجاری (BUSINESS PLAN) دارید به خوبی در این مجموعه شناساندن کنید و با سرمایه گذاران تعامل کنید تا آن ها بوسیله تنخواه گذاری درون کسب وکار شما انگیزش شوند. این یکی از اسلوب های گرفتن درآمد ارزی است. اعتمادزایی و اعتمادسازی ۲ اصل بنیانی است که در این گونه باید سرلوحهٔ شما باشد به علاوه صداقت (گرانبها بهایی که اندک یافت می شود). سایت FUNDABLE حزن از دیگر درگاه های خوب برای علاقه مندان بوسیله کسب درآمد ارزی برای توسعه کسب وکار است.

فروش تاریخچه های قدیمی و DVD

یکی دیگر از نحو های درآمد ارز، فروش کتاب های باستانی یا مجلات و تا اینکه DVDهایی است که مخاطبان بیش دارد و می توان داخل حراجی ها عرضه کرد. سایت هایی مثل DECLUTTR یا BOCKCOUTER خواه VALOREBOOKS جایی است که می قابلیت تاریخچه را عرضه و از ضابطه PAYPAL درآمد داشت.

قدرت اینستاگرام

قدرت اینستاگرام را فراموش نکنید. شما فکر می کنید داده ها احسان دربارهٔ اینستاگرام دارید و بلدید چطوری لایک کنید و کامنت و دایرکت بفرستید و اینستانوشته ای خورده و لوکیشن درج کنید! (چطور از اینستاگرام درآمد داشته باشیم؟ سوال محبوب کاربران در گوگل که متجاوز از ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون صفحه تو اینترنت بوسیله این موضوع اشاره کرده است. نشان می دهد که کسب درآمد از اینستاگرام زیاد اساسی و محبوب است)

این ها را همه بلدند! خوب پس تفاوت شما با دیگران که قصد کسب درآمد ارزی ندارند چیست؟! اختلاف شما با سایرین این است که شما جدیت می کنید تا بدانید که: چگونه می توان از اینستاگرام درآمدزایی دیجیتالی کرد؟ چگونه می استعداد در اینستاگرام یک فشن بلاگر محبوب شد؟ چگونه می توان درون اینستاگرام یک توریسم بلاگر محبوب شد؟ چگونه می توان در اینستاگرام یک فودبلاگر معروف شد؟ چگونه می توان داخل اینستاگرام یک مدرس مطرح در حوزهٔ مسائل انگیزشی شد؟ چگونه می قابلیت در اینستاگرام یک فایل ویدئویی را تولید و منتشر کرد؟ چگونه می توان در اینستاگرام آگهی رسمی منتشر کرد؟ چگونه می قابلیت در اینستاگرام هشتگ تولید کرد؟ چگونه می توان در اینستاگرام لایک و فالو زیاد جذب کرد؟ چگونه می توان تو اینستاگرام فرصت آفرینی کرد؟ چگونه می استعداد داخل اینستاگرام بازاریابی صنعتی کرد؟ چگونه می توان درون اینستاگرام از لوکیشن ها استفاده کرد؟ چگونه می توان در اینستاگرام تولید محتوا کرد؟ چگونه می توان درون اینستاگرام مخاطب مداری کرد؟

پیدا کردن پاسخ سؤالات ۱۵گانهٔ فوق آ سان نیست. دیجیتال ترندز، راهکارهای خوبی معرفی کردن کرده است.

اما اگر پاسخ این سؤالات را به خوبی بدانید، کران های مطلوبی بخاطر شما علت تصرف درآمد اعم از ریالی و ارزی باز می شود. مثلا: الان هنگفت از فشن بلاگرها در اینستاگرام، درآمدهای سرسام آور دارند (مانند کیارا فراگنی). الان خیلی از توریسم بلاگرها در اینستاگرام، با درآمد ارزی، مسافرت می کنند (مثل EARTHPICS) الان هنگفت از مؤسسات تبلیغاتی در اینستاگرام لایک و فالو جذب می کنند. الان خیلی از فعالان مد جهان از قانون اینستاگرام تبلیغ کالا و خدمات می کنند. الان وافر از مدرسان زبان و رایانه و دانش و صنعت از عادت اینستاگرام، جذب ناشی دارند. الان خیلی از آشپزها و متخصصان تغذیه و مربیان ورزشی از عادت پروگرام دهی از روال اینستاگرام، درآمد ارزی دارند. (کیارا فراگنی، فشن بلاگر ایتالیایی با ۱۵ میلیون فالور درون اینستاگرام، محبوب ترین فشن بلاگر گیتی است و سالانه صدها هزار دلار از طریق این اپ، درآمد دارد) (یکی از محبوب ترین توریسم بلاگرهای دنیا که متجاوز از ۱۷ میلیون فالور تو اینستاگرام دارد)

پس می بینید که راه درآمد ارزی از اینستاگرام آن قدرها سخت ازاله. کافی است تصرف وکار شما با نیازسنجی انعام همراه شود و برای آن محتوای نواخت تولید کنید. در اینستاگرام، محتوا بی شمار رادیکال است؛ محتوای متفاوت و کاربردی. فراوان ها را با یک عکس و ویدئو می توانید فراخوانی کنید. غلبه اینستاگرام را تو دههٔ سوم قرن بیست و غره میلادی بهتر حس خواهید کرد. قدرت شبکه های اجتماعی ویدئویی

اگر به قفا درآمد دیجیتالی هستید اما هنوز در یکی از شبکه های اجتماعی ویدئویی تویی یا بین المللی متشابه یوتیوب و آپارات و امثالهم درگاه فعال ندارید، بدانید که ابزارهای رقابتی را از خود سلب کرده اید. بخشی از نبض وجوی جهانی تو گوگل و شبکه های مدنی ویدئویی درون مسائل مختلف است. مثلا کسانی که می خواهند ریاضیات یا فیزیک خواه مبانی اطلس کشی یا شیوهٔ اخذ اجابت و بورسیه از دانشگاه های خارج را بدانند، محتوای آموزشی شبکه های ویدئویی برای آن ها خیلی بهتر از شبکه های مدنی متنی و تصویری است!

بنابراین شما به نشانی کسی که اراده دارد درون اکو سیستم شبکه های رمزی درآمد ارزی داشته باشد، بهتر است در این شبکه ها حضرت فعال داشته باشید و حضور فعال شما قابل احساس باشد. یعنی چی؟! یعنی اینکه: هر تخصص و مهارتی که دارید برای آن یک پروفایل اختصاصی در این شبکه ها راه اندازی کنید. برای خودتان یک برند مستقر کنید و آن را به عنوان اشتهار ورقه در شبکه های ویدئویی قرار بدهید. برای آشنایی بهتر مخاطبان خود با ظرفیت ها و تسلط های خود، جدیت کنید تا ویدئوهای کوچک بوسیله زبان فارسی و انگلیسی تهیه کنید و در صفحهٔ خود، به