چطور درآمد دلاری داشته باشیم؟

admin دسته‌بندی نشده

درآمد ارزی امروزه برای همهٔ افرادی که دارای مهارت و تخصص داخل زمینه های مختلف علمی و صنعت هستند و لیست اطلاعاتی دارند و به زبانی علاوه بر زبان مادری خویشتن مسلط اند، امکان پذیر و آسان است و برخلاف آن چه تصور می شود، ابکی تراشیدن. فضای فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) تجهیزات برندهٔ کسانی است که قادرند با اطلاع نیازهای مخاطبان پا بر جا و حقوقی (شرکت ها و سازمان ها)، فرصت آفرینی کنند و نرخ افزوده ایجاد کنند که مصداق آن، کارآفرینی دیجیتالی (Digital Entrepreneurship) است که غوغایی داخل صرفه جویی صد بیست و غره بوسیله راه انداخته است و ما امروزه شاهد نسلی از میلیاردرهای زیر ۳۰ سال هستیم!

کارآفرینی دیجیتالی یعنی کسب و کار اینترنتی (ICT-enabled business) یعنی درآمد زایی از قاعده فناوری اطلاعات و در اکو جهیز دنیای صفر و یک ها. دنیای رمزی یک نبوغ مبصر دارد که سبب شده بیش از نیمی از جمعیت کرهٔ زمین در آن فعالیت کنند و ۱ میلیارد تا ۲ میلیارد نفر آن ها مشتری واتس آپ، اینستاگرام و فیس بوک باشند. این قابلیت بزرگ را می استعداد در رایگان بودن و فراگیری آن دانست. هیچگاه رسانه ای در طول کتاب انسانیت نتوانسته قرین فضای سایبر، امکانات علو العاده مفت و فراگیر با بالاترین سطح سهولت در استفاده و استفاده را در اختیار مردم قرار بدهد. (برای درآمد ارزی دیجیتالی داخل سال ۱۳۹۸ باید با اپ نویسی و کاربرد از اپ و ابزارهای درآمد زایی آشنا شوید)

شما به عنوان یک فرد باسواد در صد بیست و یکم باید قادر باشید تا هر در زمینه ای که صاحب اطلاعات و لم و هنر و تکنیک هستید، از این سفره مبصر دیجیتالی، ماهی خود را شکار کنید و از شر حقوق های ثابت ماهانه و ساعت کاری ۸ صبح تا ۴ عصر خلاص شوید و درآمدهای جنبی بلندمدت و بعضا پایدار برای خویشتن دست و پا کنید.

خوب با این مبدا شما را فراخوانی می کنیم برای آشنایی با فرصت های دیجیتالی جالب و پیشنهادهای هیجان انگیز برای درآمد ارزی داخل سال ۲۰۱۹ میلادی، این کلام را مطالعه کنید و ما را تو قضیه نقطه نظرات و دیدگاه ها و تجربیات درآمد ارزی خود در سال های اخیر فراغت بدهید. با ما همراه باشید. سال ۲۰۱۹ چه سالی است؟

سال ۲۰۱۹ میلادی سالی است که حساب مخاطبان شبکهٔ مدنی محبوب ایرانیان یعنی اینستاگرام از مرز ۱ میلیارد نفر فراتر رفته است. سالی است که استفاده از پیام رسان های اینترنتی سیلان تصاعدی هویدا کرده و چنانچه شما در سال ۱۳۹۸ بخواهید با دوستان و آشنایان و شرکت ها و مؤسسات درون داخل خواه خارج از کشور داخل تعامل باشید، باید در یکی از پیام رسان های محبوب تویی و خارجی که اکثریت از آن استفاده می کنند، عضو باشید. در واقع هویت دیجیتالی شما مصادیقی دارد که یکی از آن ها، حضور فعالانه در این پیام رسان های اینترنتی است.

سال ۲۰۱۹ میلادی سالی است که احتمالا شاهد نوسانات مقطعی داخل قیمت ارز باشیم. با وجود بایکوت های یک جانبه ایالات متحده محصول جمهوری اسلامی و تحریم های بانکی، اما سیاست های پولی و بانکی بانک مرکزی با روی کار آمدن مهتر جدید، نشان از یک ثبات تو قیمت ارز و لیس مشاهدهٔ نوسانات چشمگیر دارد. سرمایه گذاری در ارز پرریسک است اما کسب درآمد ارزی می تواند اقدامی ارزشمند باشد. چون دخول ارز به ناحیه تا هر میزان آزاد شده است، بنابراین دخول و برون رفت ارز توسط مسافران آسان و موجب محرر میدان است. به همین فکر کردن نگرانی زیادی دربارهٔ نوسانات عجیب و غریب بها ارز نداشته باشید.

سال ۲۰۱۹ میلادی که از ماه مارس آن تماشاگر آغاز سال ۱۳۹۸ هجری شمسی خواهیم بود، سالی است که وضعیت اقتصادی سختی برای ایران متصور است و بودجهٔ طالع بخاطر این سال نیز مدال از آمادگی اقبال بخاطر یک شرایط تحریمی قطعی دارد. لذا اکتفا به درآمد ریالی شما با وجود تورم موجود، منطقی به رویت نمی رسد و باید بوسیله فکر متد های درآمد زایی حیات. با فریلنسرینگ آشنا شویم

عمده ترین ابزاری که شما برای کسب درآمد ارزی دارید آشنایی با متد های خلاقانهٔ فریلنسرینگ (دورکاری) است تا از این راه، گیتی با ظرفیت ها و توان ها و نبوغ مندی شما آشنا شود. شاید شما فنی طراحی مبدل های حرارتی باشید خواه اطلس کش حرفه ای خواه مدرس گیتار یا زبان اجنبی و تا اینکه ویراستار و عکاس پخته. این ظرفیت ها و مهارت ها شاید هیچگاه ربطی به کار روزانهٔ شما نداشته باشد اما می توانید در حین اضافه و در طول روز، پروژه هایی بگیرید و انجام دهید و در ارج و زمان توافقی با کارفرما، تحویل دهید.

دورکاری یعنی اینکه شما از قاعده فضای مجازی، پروژه ای داخل هر زمینهٔ صنعتی و خدماتی را از کارفرمایان در ایران و سایر نقاط جهان گرفتن و آن را عمل و درآمد حاصله را به قیافه ارزی خواه ریالی شهود کنید. میلیون ها نفر داخل سراسر دنیا سالانه میلیاردها دلار از روش فریلنسری درآمد دارند. شاید باورتان نشود، اما همین الان هزاران ایرانی که مدرس حرفه ای زبان انگلیسی هستند به دانشجویان بین المللی شاغل به درس داخل کشورهایی نظیر انگلستان، کانادا، نیوزلند و تا اینکه ایالات متحده، زبان انگلیسی تدریس می کنند، داخل سطح آیلتس و تافل و GRE! بله! باورش سخت است! چون استخدام مدرس صنف ای تعبیر در این کشورهای انگلیسی تعبیر گران تر از استخدام مدرس ماهر کلمه تو ایران است.

سایت های بسیاری برای دورکاری حیات دارد که شما می توانید رایگان در آن ها قامت شوید. پروفایل ایجاد کنید و بوسیله معرفی توانمندی ها و حجم ها و نبوغ های خود بپردازید. داخل این راه، آنچه اهمیت دارد این است که شما الفبای دورکاری و کسب وکار در فضای رقابتی را با قرار و پیشتکار یاد بگیرید. درآمد ارزی دورکاری با صبر نتیجه می شود. گوهر راسته بورس! اگر استراحت ندارید، شاید باید به دنبال حقوق ۸ صبح تا ۶ عصر باشید! (یکی از اسلوب های دوست داشتنی دورکاری بخاطر کسب درآمد ارزی، نگاشتن اپ برای آموزش اصطلاح یا تدریس آنلاین زبان های محبوب جهان متشابه انگلیسی است) سایت های خوب دورکاری

فریلنسر دات امید یا فریلنسر دات آی آر. نمونه های چیره جهانی و ایرانی بخاطر عاشقان دورکاری و درآمد دیجیتالی است. هزاران ارباب و صدها هزاره فریلنسر درون این دو سایت آماده هستند تا به معرفی پروژه و انجام کار در بها و زمان نمودار و توافقی اقدام کنند. اگر شما غم علاقه مند به دریافت درآمد دیجیتالی هستید، ثبت نام مجانی تو این دو سایت و آشنایی با خدمات و امکاناتش را در دید داشته باشید. (تو ارم دورکارهای جهان در سایت FREELANCER.COM در ده ها موضوع بالا می توان فرمان کرد و درآمد ارزی داشت) سایت PeoplePerHour

سایت PeoplePerHour یک سایت دورکاری جالب است که می توانید نسبت به استخدام فریلنسر خواه معرفی توانایی های خود رفتار کنید تا کارفرمایان از بکلی دنیا را نسبت بوسیله تحویل پروژه به خود ترغیب کنید. اکثر کارفرمایان ثبت نام شده در این سایت، کارفرمایان کوچک هستند که نمی توانند انجام کار خود را بوسیله شخصیت های حقوقی بزرگ بسپارند. فریلنسرهای ایرانی زیادی در این سایت فعال هستند. مرزوبوم هایی که می توان تو این وبسایت کارجو و مالک با آن مبتلا نمایش و ارتکاب پروژه هستند، عبارتند از: طراحی، توسعهٔ وب، ویراستاری، ترجمه، بازاریابی صنعتی، نقشه کشی ویدئو، عکسبرداری، پشتیبانی کسب وکار و توسعهٔ بطی ء افزارهای موبایل.

شما ۹۰ روز فرصت دارید بعد از ثبت اشتهار داخل این سایت، پروژه ای به رخ ساعتی بگیرید و صلاحیت خود را برای ماندن در بین فریلنسرها به بوتهٔ آزمایش بگذارید. عضویت پولی برای کسانی است که خواهان فعالیت بیش تر تو سایت باشند. مانند بسیاری از سایت های فریلنسری، درآمد شما به کیف پول الکترونیکی واریز می شود و می توان از سر سرویس نقد کردن درآمد ارزی با PAYPAL یا SKRILL نقد و معادل ریالی را از طریق صرافی ها دریافت کرد. سایت ENVATO

از دیگر سایت های مطرح که می توان از قاعده آن درآمد ارزی داشت، سایت انواتو است که در بن پوسته های طراحی سایت (Theme) و حزن چنین گرافیک سایت، ویدئو، صوت و تصاویر سه اتیه فعالیت دارد. اگر خواهان خرید این موارد هستید یا درون این شالوده صاحب تسلط هستید، این جناب مناسب شما خواهد بود. (سایت تم فارست یکی از سایت های خوب بخاطر وب مسترها و طراحیان صفحات وب برای درآمد ارزی است)

این سایت قرین درگاه جنگل پوسته ها، یکی از سایت های خوب برای وب مسترها و طراحان وب به عزم معامله و فروش اینترنتی است. بیشتر این وب سایت ها پلی میان تولید کنندهٔ محصولات دیجیتال و استعمال کننده هستند. بخاطر استفاده از خدمات سایت، حتما ثبت اشتهار کنید. آخرین اطلاعات دربارهٔ بازارهای دیجیتالی انواتو را داخل این نشانی دنبال کنید. اگر داخل استفاده از خدمات با مشکلی روبه رو شدید، جزء help را بررسی کنید. آخرین معارفه ها از تصرف وکار دیجیتالی ترس انگیز انواتو را درون توییتردنبال کنید. برای تهیه مجموعه آموزشی «پول و ثروت» کلیک کنید آشنایی با کراد فاندینگ

آیا شما فعالیت دور کارگر ارتکاب می دهید؟ مثلا یک اطلس کش صنف ای یا مدرس تعبیر تخصصی یا تا اینکه ویراستار و عکاس و نویسنده و آنالیزگر چارت های بورس و حسابدار رسمی هستید. خوب! یک طرز درآمد ارزی آن است که به سایت هایی که در بالا به آن اشاره شد رجوع و ثبت نام کنید و دنبال کارفرما باشید.

اما وضع دیگر آن است که خودتان استارتاپ اسلوب اندازی کنید. استارتاپ یا مشارکت های کوچک زودبازده یا شرکت های اینترنتی یا هر لقب دیگری که شما روی آن می گذارید، تصرف وکاری است معیار پذیر. با هزینهٔ کم راه اندازی می شود و آمریکایی ها به آن: FAKE IT TO MAKE IT می گویند.

استارتاپ یعنی گوگل؛ یعنی اینستاگرام؛ یعنی یوتیوب؛ یعنی همین سایت چطور که شما درون حال مطالعه این سطور در آن هستید. همه یک ویژگی دارند: با هزینهٔ کمتر با خلاقیت و نیازسنجی بازار و با همکاری گروهی از متخصصان راه اندازی شدند و خاموش آرام رشد کردند و قدمت و اعتبار گرفتند.

شما بخاطر وضع اندازی استارتاپ دیجیتالی، نیازمند سرمایه هستید. بانک اندوه شاید بوسیله شما کمک نکند. یکی از روش ها آن است که بوسیله سایت های تنخواه پذیری دیجیتالی رفته و از تنخواه گذاران جلب به همکاری کنید. کرادفاندینگ وضع حل نیکوکاری برای جذب سرمایه برای تصرف و کارهای پرریسک است. علاوه بر کراد فاندرها که به استارتاپ ها معاون می کنند، پیشدستی کردن دهند ه ها (ACCELERATOR) غم آمادهٔ کنف گسترده از کسب وکارهای رمزی هستند. یکی از سایت های مطرح بخاطر یافتن سرمایه گذارهای خرد و متوسط سایت کرادفاندینگ دات شوق است. کیک استارتر هم از پلتفرم های بین المللی خوش صیت برای جذب سرمایهٔ ارزی به قصد ترقی ٔ کسب وکار شرکت های نو تأسیس است.

شما هزینهٔ نحو اندازی کسب وکار خود را تا هر اندازه که می توانید از این منابع تأمین و تنخواه گذار را درون منفعت آیندهٔ خود همدستی می کنید. یکی از غول های خرده فروشی اینترنتی ایران که احتمالا می شناسید، استارتاپی بود که سال ها پیش با حمایت یکی از شتاب دهنده ها شکل گرفت و الان یکی از گران ترین برندهای بازار دیجیتال ایران و خاورمیانه است.

پس وصیت می کنیم با کراد فاندرهای ایرانی و خارجی آشنا شوید و پروژهٔ دوست داشتنی و خلاق خود که بخاطر آن برنامهٔ تجاری (BUSINESS PLAN) دارید به خوبی در این مجموعه شناساندن کنید و با سرمایه گذاران تعامل کنید تا آن ها بوسیله تنخواه گذاری درون کسب وکار شما انگیزش شوند. این یکی از اسلوب های گرفتن درآمد ارزی است. اعتمادزایی و اعتمادسازی ۲ اصل بنیانی است که در این گونه باید سرلوحهٔ شما باشد به علاوه صداقت (گرانبها بهایی که اندک یافت می شود). سایت FUNDABLE حزن از دیگر درگاه های خوب برای علاقه مندان بوسیله کسب درآمد ارزی برای توسعه کسب وکار است.

فروش تاریخچه های قدیمی و DVD

یکی دیگر از نحو های درآمد ارز، فروش کتاب های باستانی یا مجلات و تا اینکه DVDهایی است که مخاطبان بیش دارد و می توان داخل حراجی ها عرضه کرد. سایت هایی مثل DECLUTTR یا BOCKCOUTER خواه VALOREBOOKS جایی است که می قابلیت تاریخچه را عرضه و از ضابطه PAYPAL درآمد داشت.

قدرت اینستاگرام

قدرت اینستاگرام را فراموش نکنید. شما فکر می کنید داده ها احسان دربارهٔ اینستاگرام دارید و بلدید چطوری لایک کنید و کامنت و دایرکت بفرستید و اینستانوشته ای خورده و لوکیشن درج کنید! (چطور از اینستاگرام درآمد داشته باشیم؟ سوال محبوب کاربران در گوگل که متجاوز از ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون صفحه تو اینترنت بوسیله این موضوع اشاره کرده است. نشان می دهد که کسب درآمد از اینستاگرام زیاد اساسی و محبوب است)

این ها را همه بلدند! خوب پس تفاوت شما با دیگران که قصد کسب درآمد ارزی ندارند چیست؟! اختلاف شما با سایرین این است که شما جدیت می کنید تا بدانید که: چگونه می توان از اینستاگرام درآمدزایی دیجیتالی کرد؟ چگونه می استعداد در اینستاگرام یک فشن بلاگر محبوب شد؟ چگونه می توان درون اینستاگرام یک توریسم بلاگر محبوب شد؟ چگونه می توان در اینستاگرام یک فودبلاگر معروف شد؟ چگونه می توان داخل اینستاگرام یک مدرس مطرح در حوزهٔ مسائل انگیزشی شد؟ چگونه می قابلیت در اینستاگرام یک فایل ویدئویی را تولید و منتشر کرد؟ چگونه می توان در اینستاگرام آگهی رسمی منتشر کرد؟ چگونه می قابلیت در اینستاگرام هشتگ تولید کرد؟ چگونه می توان در اینستاگرام لایک و فالو زیاد جذب کرد؟ چگونه می توان تو اینستاگرام فرصت آفرینی کرد؟ چگونه می استعداد داخل اینستاگرام بازاریابی صنعتی کرد؟ چگونه می توان درون اینستاگرام از لوکیشن ها استفاده کرد؟ چگونه می توان در اینستاگرام تولید محتوا کرد؟ چگونه می توان درون اینستاگرام مخاطب مداری کرد؟

پیدا کردن پاسخ سؤالات ۱۵گانهٔ فوق آ سان نیست. دیجیتال ترندز، راهکارهای خوبی معرفی کردن کرده است.

اما اگر پاسخ این سؤالات را به خوبی بدانید، کران های مطلوبی بخاطر شما علت تصرف درآمد اعم از ریالی و ارزی باز می شود. مثلا: الان هنگفت از فشن بلاگرها در اینستاگرام، درآمدهای سرسام آور دارند (مانند کیارا فراگنی). الان خیلی از توریسم بلاگرها در اینستاگرام، با درآمد ارزی، مسافرت می کنند (مثل EARTHPICS) الان هنگفت از مؤسسات تبلیغاتی در اینستاگرام لایک و فالو جذب می کنند. الان خیلی از فعالان مد جهان از قانون اینستاگرام تبلیغ کالا و خدمات می کنند. الان وافر از مدرسان زبان و رایانه و دانش و صنعت از عادت اینستاگرام، جذب ناشی دارند. الان خیلی از آشپزها و متخصصان تغذیه و مربیان ورزشی از عادت پروگرام دهی از روال اینستاگرام، درآمد ارزی دارند. (کیارا فراگنی، فشن بلاگر ایتالیایی با ۱۵ میلیون فالور درون اینستاگرام، محبوب ترین فشن بلاگر گیتی است و سالانه صدها هزار دلار از طریق این اپ، درآمد دارد) (یکی از محبوب ترین توریسم بلاگرهای دنیا که متجاوز از ۱۷ میلیون فالور تو اینستاگرام دارد)

پس می بینید که راه درآمد ارزی از اینستاگرام آن قدرها سخت ازاله. کافی است تصرف وکار شما با نیازسنجی انعام همراه شود و برای آن محتوای نواخت تولید کنید. در اینستاگرام، محتوا بی شمار رادیکال است؛ محتوای متفاوت و کاربردی. فراوان ها را با یک عکس و ویدئو می توانید فراخوانی کنید. غلبه اینستاگرام را تو دههٔ سوم قرن بیست و غره میلادی بهتر حس خواهید کرد. قدرت شبکه های اجتماعی ویدئویی

اگر به قفا درآمد دیجیتالی هستید اما هنوز در یکی از شبکه های اجتماعی ویدئویی تویی یا بین المللی متشابه یوتیوب و آپارات و امثالهم درگاه فعال ندارید، بدانید که ابزارهای رقابتی را از خود سلب کرده اید. بخشی از نبض وجوی جهانی تو گوگل و شبکه های مدنی ویدئویی درون مسائل مختلف است. مثلا کسانی که می خواهند ریاضیات یا فیزیک خواه مبانی اطلس کشی یا شیوهٔ اخذ اجابت و بورسیه از دانشگاه های خارج را بدانند، محتوای آموزشی شبکه های ویدئویی برای آن ها خیلی بهتر از شبکه های مدنی متنی و تصویری است!

بنابراین شما به نشانی کسی که اراده دارد درون اکو سیستم شبکه های رمزی درآمد ارزی داشته باشد، بهتر است در این شبکه ها حضرت فعال داشته باشید و حضور فعال شما قابل احساس باشد. یعنی چی؟! یعنی اینکه: هر تخصص و مهارتی که دارید برای آن یک پروفایل اختصاصی در این شبکه ها راه اندازی کنید. برای خودتان یک برند مستقر کنید و آن را به عنوان اشتهار ورقه در شبکه های ویدئویی قرار بدهید. برای آشنایی بهتر مخاطبان خود با ظرفیت ها و تسلط های خود، جدیت کنید تا ویدئوهای کوچک بوسیله زبان فارسی و انگلیسی تهیه کنید و در صفحهٔ خود، به پول اعانه بگذارید. یک برنامه ریزی دقیق ادا بدهید تا در هفته حداقل چند ویدئو کوتاه از احاطه های خود در صفحهٔ شما منتشر شود. دوستان و آشنایان و دیگر کاربران را برای مشاهده ویدئوهای خود ترغیب کنید. اگر سایت و اینستاگرام و فیسبوک و پست الکترونیک و شماره تلفن و آدرس پستی دارید، بوسیله صورت زیر نویس در این ویدئوها منتشر کنید. در مکاتبات اداری و مجازی خود، نام صفحهٔ خود تو شبکه های ویدئویی را اخبار کنید. اصول SEO را فرا بگیرید. روش های جذاب تولید ویدئوی کوتاه و مؤثر را یاد بگیرید. فن سخنوری بخاطر تولید ویدئو نیاز نیست. اما همیشه تسلط سخنوران TED را مطالعه کنید. چنانچه دبیرستان حرفه ای ریاضیات و فیزیک و شیمی و زیست شناسی و شعر هستید، ترفندها ونکات خوب را در ویدئو خود معرفی کنید. اگر ویراستار حرفه ای متون متنوع بوسیله واژه های مختلف هستید، اصول ویراستاری حرفه ای را با مثال آموزش بدهید. اجازه بدهید مخاطبان شما با متد فکر و سیاق و منش و اصول شما آشنا شوند تا ارجاع فقره به شما با دیدن خوبی رخساره بگیرد. اگر مترجم هستید، تسلط های برگردان خوب و اصول آن را آموزش بدهید و بوسیله شفاهی که بلد هستید با مخاطبان حرف بزنید. اگر عکاس هستید خواه سخن سنج و حتی برنامه نویس، به مخاطب دربارهٔ این مملکت ها، محتوای خوب بدهید تا دانشجویان و دانش آموزان و کارفرمایان مختلف داخل و خارجی با صفحهٔ شما آشنا شوند و بازدید ویدئوها افزایش یابد. اگر حسابدار یا کارپرداز کسب وکار هستید، پاسخ به سؤالات متداول این حوزه ها را به صورت ویدئویی منتشر کنید. هنوز هنگفت ها در ایران و دنیا فرق بیمه های بازنشستگی و جبری و عمر، طرز نوشتن ترازنامه، تنظیم رخساره های مالی، شیوه های قانونی حل اختلاف طرز کار و کارفرما، حوادث شاگرد از کار، و تجرید نمودارهای بورسی را بلد نیستند و این ها فرصت های خوبی برای درآمدزایی اینترنتی شماست.

شبکه های اجتماعی ویدئویی، جاستین بیبر را جاستین بیبر کرد و سلنا گومز را سلنا گومز! کودکان زیر ۲۰ سال زیادی را میلیونر کرد و دخترانی با استایل های خیلی معمولی را فشن بلاگر با درآمد اوج! غلبه توییتر

اگرچه توییتر را شبکهٔ مدنی فرهیختگان و شبکهٔ سیاسی می دانند، اما چون تمرکز این شبکه پیاده شدن روی تولید محتوای متنی است، امکان مانور شما به خوبی مهیا می شود. شناساندن توانایی های شما برای کسب درآمد ارزی از مشتریان در توییتر، سخت محو. شما قابلیت های خود را معرفی می کنید و توضیح می دهید و آرام دنج مخاطب جمع می کنید و این مخاطبان در زمینهٔ تخصصی شما از شما سؤال می کنند و پاسخ های شما تبدیل به فرآیندی برای درآمد زایی روی پلن های مختلف می شود.

مثلا شما مشاور بورس نزدک هستید یا مترجم چندین زبان زندهٔ گیتی. بوسیله یکدیگر و در این باره به بینش آموزان و دانشجویان مفروضات می دهید و آن ها برای تصرف مشاوره تخصصی و عام بوسیله شما مراجعه خواهند کرد. قدرت هشتگ های درون توییتر را فراموش نکنید. قدرت سایت اینترنتی

تصویر سایت theblondesalad.com.com را در عکس پشته مشاهده می کنید که متعلق به کیارا فراگتی، برترین فشن بلاگر اینستاگرام است. او از قاعده سایت اینترنتی خود بوسیله جذب مخاطب می پردازد و محصولات کیف و کفش زنانه ای را که ذیل برند خود تولید کرده می فروشد. یعنی همچنان سایت اینترنتی، محفلی برای جذب خریدار و معرفی خدمات و محصولات شما به مخاطب و کسب درآمد ارزی است.

سایت اینترنتی هنوز قدرت دارد. هنوز خیلی ها از طریق گوگل به جانب شما می آیند و با سایت شما آشنا می شوند و سپس شبکه های اجتماعی متنی و تصویری و ویدئویی شما. حتما سایت چند زبانه بخاطر خود مشت و پا کنید و رزومه ای جامع، خوش ذات و مستدل از خود به عرضه بگذارید و اسلوب های ارتباط سریع مخاطب با خود را نیز در آن فراهم کنید (متشابه یک فرم اینترنتی).

سایت را با تولید محتوا به زبان های مختلف (فارسی-انگلیسی و ….) به روز کنید تا تو گوگل بوسیله نیکوکاری SEO شود و مخاطب برای شما بگیرد. شکار بیشتر مخاطب، یعنی شناخته شدن بیشتر تصرف وکار شما. شناخته شدن بیشتر یعنی فرصت درآمدزایی دیجیتالی بهتر.

یکی از روش های درآمدزایی دیجیتالی این است که DOMAINهای خوب روی .IR خواه .COM خواه دیگر پسوندهای اینترنتی ثبت کنید و در آینده به قیمت نیکوکاری به متقاضیان بفروشید و کسب درآمد کنید. قدرت هشتگ ها را جدی بگیرید

شما الان می خواهید پیونگ یانگ کره شمالی را ببینید. می خواهید با جدیدترین کانسیلرهای دنیای لوازم آرایش آشنا شوید. می خواهید تندباد کارل لاگرفلد آلمانی در مدل سازی لباس های برند CHANEL را ببینید. با جدیدترین مدل های مرسدس بنز آشنا شوید. با کت و شلوارهایی که بوسیله ته رنگ سال ۲۰۱۹ دوخته شده است آشنا شوید و نظر جهانی دربارهٔ تاریخچه جدید میشل اوباما (BECOMING یا شدن) را بدانید! چه باید کرد؟ (۴۳ میلیون عکس روی هشتگ محبوب برند Dior تگ شده است) (ده ها میلیون عکس دربارهٔ گوناگون و اقسام پیتزا و مقصدهای پیتزاخوری جهان در هشتگ PIZZA ارائه شده است که برای فودبلاگرها و فرع مندان به عرصهٔ غذا، فرصت آفرین است) (زیاد از ۳۵ میلیون عکس روی هشتگ MONEY تو اینستاگرام تگ شده است که شما را با تجرید ها و موضوعات قناعت خرد و کلان آشنا می کند)

ظرف چند دقیقه بوسیله هشتگ های این موارد درون اینستاگرام رجوع کنید و با دنیایی از اطلاعات جالب از واژه کاربران و منتقدان و تحلیلگران آشنا شوید. غلبه هشتگ ها را بخاطر درآمدزایی دیجیتالی خود موکد بگیرید. هشتگ ها، فرصت آفرین است و شما را با موضوعات جالبی که فراوان ها از آن بی خبرند آشنا می کند. روی بعضی از هشتگ ها مشابه FASHION هر ساعت هزاران عکس بارگذاری می شود و شما می توانید با هزاران نفر روی موضوعات مربوط به دنیای مد و شکل و استایل بحث و تبادل رویت کنید و از این راه به نعوظ مجانی برای توسعهٔ کسب وکار دیجیتالی خویشتن استفاده کنید.

تقلا کنید برند شما دامن قالب هشتگ در اینستاگرام تعریف شود و آن را توسعه دهید. بخشی از ظرفیت های برندینگ داخل قرن بیست و یکم به شبکه های مدنی مانند هشتگ ها مرتبط است. اگر دیده باشید امروزه درون تبلیغات بیلبوردهای اتوبانی و دوروبر زمین اسب سواری و غیره و حتی روی جلد مجلات، هشتگ ها، حضور فعال داشته و گاهی جریان ساز هستند (مثل هشتگ عمر سیاه ها بنیانی است: #BLACKLIVESMATTER) آموزش آنلاین از اصطلاح انگلیسی تا طراحی صنعتی

راه درآمدزایی اینترنتی ارزی از آموزش هم می گذرد. به شما گفتیم که هنوز کثرت ها درون کشورهای انگلیسی زبان حاجت به معلم اصطلاح انگلیسی دارند اما در ایران این معلم ارزان خیس از آن کشورهاست! بنیادی نیست چه مهارت و تخصصی دارید. هر بن ای باشد، آن را می توان فراگیری و معرفی کرد و از آن درآمد داشت. آموزش آنلاین و مشاورهٔ آنلاین را داخل هر سطح و روشی تو اکوسیستم دیجیتال، موکد بگیرید. بسی ها از این راه درآمد ارزی ثابت دارند که قابل مقایسه با حقوق های ماهانهٔ ثابت آن ها نیست. مشاورهٔ دیجیتالی

یکی از راه های اخذ درآمد ارزی، مشاورهٔ تخصصی درون بنیاد های مختلف صنعتی و خدماتی است. عضویت تو شبکه های اجتماعی گردشگری

چنانچه شما تبر لیدر هستید خواه عکاس خواه نویسنده یا توریسم بلاگر، حتما باید درون لونلی پلنت و تریپ ادوایزر و کوچ سرفینگ و اینترنیشن و بسی جاهای دیگر جثه باشید تا هتل ها و مؤسسات گردشگری و گردشگران خارجی با شما آشنا شوند و برای اخذ خدمات از شما، وارد بحث شوند و بتوانید درآمد ارزی کسب کنید. عضویت تو شبکه های مدنی پزشکی و مهندسی

چنانچه پزشک خواه معماری کردن هستید، جناب در linkedin را از یاد نبرید. این شبکه کاملا شما را با کلکسیون ای از متخصصان آشنا می یواش که شالوده های فرصت آفرینی نیکوکاری برای خلق ارزش افزوده و درآمد ارزی مهیا خواهد کرد. شهود ادمیشن با بورس ارشد و دکتری

یکی از روش هایی که می قابلیت درآمد ارزی کسب کرد این است که ادمیشن کارشناسی ارشد و دکترا بگیرید و با بورس تحصیلی راهی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی آسیا، اروپا و آمریکای شمالی بشوید. ماهانه بین ۱ تا ۲ هزار دلار آمریکا بوسیله مدت ۲ تا ۴ سال به شما صیقلی می شود و می توانید در کشور محل درس کار قانونی انجام بدهید و با پرداخت مالیات، پس از ۲ کود تمدید اقامت دانشجویی، اقامت دائم دریافت کنید و گذرنامهٔ کشور مربوطه را قبض کنید. این هم به هر حال راهی است برای خودش چنانچه بدانید . . . .

منتظر دریافت نظرات و دیدگاه های شما عزیزان درون زمینهٔ روش های خلاقانه درآمد ارزی و آشنایی با تجارب جالب کاربرانی هستیم که در سال های اخیر از شیوه اینترنت درآمد ارزی داشته اند.

شاید دوست داشته باشید:

ادخال استارتاپ ها به بورس: گامی رو به جلو یا تصمیمی عجولانه؟

بورس ایران روزهای پررونقی را متعاقب قاعده می گذارد. روزهایی که حتی با وجود هیاهو جهانی نفت و رکود فرمانده […]

کووید ۱۹ چگونه می تواند آینده ی مشاغل را متحول کند؟

 ویروس کرونا می تواند سرعت تکامل حکم را افزایش دهد و باعث شود دایره ها درون همگی چیز از کنفرانس […]

معرفی کتاب طول اثر گابریل وینبرگ

معنای لغوی Traction کشش خواه جذب است که در مفاهیم پزشکی و ورزشی همچنین استعمال دارد؛ اما مفهوم عبارت کشش […]