سیتی ترکر؛ سامانه ای برای مدیریت کارکنان خارج از انبازی

admin دسته‌بندی نشده

سیتی ترکر سامانه ای هوشمند بخاطر رصد و مدیریت نیروهای بیرون از محیط همدستی است. مدیریت کارکنانی ازقبیل نیروهای پشتیبانی، خدمات در محل، بازاریاب و راننده که زمان یدکی درون خارج از فضای شریک شدن می گذارند، هموار برای مدیران روانی ای بنیادی و بنیانی بوده است. حال، سیتی ترکر راهکار جدید و مناسبی بخاطر حل این شاق ارائه کرده است. 

مدیران با استفاده از سیتی ترکر می توانند در هر ثانیه موقعیت کارکنان خود را ببینندو از جزییاتی بسان مسیر خلال شده و زمان توقف هرکدام از نیروها آگاه شوند. این سامانه برای کارکنان نیز، ابزار مناسبی محسوب می شود. آن ها تو لحظه می توانند بیدار شوند چه مأموریتی باید ادا دهند و زمان سرانجام فقره خویشتن را اطلاع دهند. افزون براین، پیام رسانی داخل پروگرام گنجانده شده است تا در مواقع موردنیاز میان مدیر و کارکنان بستگی درست شود. 

از مدیر میوه این شرکت دربا ره ی مشکلات فرایند مانیتورینگ افراد خارج از باهم اتحاد کردن سؤال کردیم. او پاسخ عدالت:ما برای سهولت ایفا مانیتورینگ دو روش را درون نظر گرفته ایم. سامانه ی سیتی ترکر مبتنی پیاده شدن نوتیفیکشن است؛ یعنی موقت پس از ته کار، پیامی بخاطر مدیر ارسال و او از شرایط آگاه می شود. همچنین، روی UX (امتحان ی کاربری) این سامانه مدت ها فقره شده است و زمان حال مدیر با یک نگاه می تواند از داده ها کلی کارمندان خارج از شرکت آگاه شود.

مؤسس پا بر جا این سامانه در فرانسه پرورش کرده است و اینک تن هیئت علمی دانشگاه علوم تحقیقات است. او نزدیک بوسیله پنج سال است که بوسیله ایران بازگشته و با استفاده از تجربیات کثرت خود در خارج از کشور، بخاطر پیشبرد این استارتاپ در تو ایران جدیت می کند.

روی سیتی ترکر تاکنون نزدیک به ۲۵۰ میلیون تومان تنخواه گذاری و اکنون تو هفت شریک شدن این سامانه اجرایی شده است و ۲۰۰ کاربر در حال رهگیری حیات دارند. مدیر این استارتاپ معتقد است آن ها تا ۲۲ ماه آینده به نقطه ی قاعده به روال می رسند. 

درپایان، مدیر این دشت بوسیله دو نکته اشاره کرد که به اعتقاد وی، سیتی ترکر را کمی متفاوت خیس از رقبا می درنگ:اولیه نکته استفاده از ماژول رهگیری است که داخل حال ثبت به نشانی اختراعی بصیرت بن است. کاربرد از این ماژول دقت رهگیری را به کمتر از پنج متر می رساند؛ درحالی که اتکاکردن بوسیله درخت سرو GPS می تواند خطای حد گیری را به ۵۰۰ متر برساند.سیتی ترکر از قلب کسب و کارهای ارشد بیرون آمده و نیاز شرکت های ارشد بوسیله چنین محصولی، مؤسسان سیتی ترکر را به اندیشه طرز اندازی این استارتاپ انداخته است؛ بنابراین بخت موفقیت آن ها به عقیده مدیر این شرکت بیشتر است.بیشتر بخوانید:برگزیدگان الکامپ 25 مشخص شدند؛ اهدای جایزه به ۱۰ استارتاپ برترسهم ۶۴ درصدی شرکت های ICT از الکامپ 25؛ استارتاپ ها با ۲۶ درصد در رله دوم۲۷ تا ۳۰ تیرماه ۱۳۹۹؛ تاریخ اولیه برای برگزاری الکامپ 26انتخاب زومیت بوسیله عنوان یکی از سه گانه رسانه کوشا در پوشش الکامپ ۲۵الکامپ ۱۳۹۸ از دیدگاه تحریریه زومیت

شاید دوست داشته باشید:

بزرگ ترین تصورات سهو درباره ی رهبری تیم کسب و حکم

انسان از ۲۰۰ سال گذشته تقریبا در کامل ماخذ ها پیشرفت های عظمت داشته است. بااین حال، براساس نقص های […]

معرفی تاریخ «مربی تریلیون دلاری»؛ درس های رهبری بیل کمپل

شاید اشتهار بیل کمپل به گوشتان نخورده باشد؛ بااین حال، او یکی از تاثیرگذارترین مربیان و مشاوران رهبری در تصرف […]

همه چیز درباره ی بازاریاب شدن؛ شغلی که باید از بدیع شناخت

بازاریابی، مقابل تحسین اساتید این رشته، دانش و هنر کشف و ایجاد و ارائه ی نرخ با هدف تأمین نیازهای […]