تعادل تو رهبری، کلید موفقیت داخل افزایش بهره وری

admin دسته‌بندی نشده

هر محدودیت در زندگی انحصاری و کار کننده خویشتن نقاط ضعفی دارد که با خبر و درک آن ها موفقیت بیشتری کسب خواهد کرد. مدیران و رهبران همچنین از این قائده مستثنی نیستند و حفظ کردن تعادل میان نقاط انقراض و قوت، مفتاح موفقیت آن ها خواهد حیات. داخل دنیای تصرف وکار رهبرانی قاهر محسوب می شوند که قسمت قسمت کردن را با خود همراه کنند. فداکار از آن ها به اندکی روی تیم خود تأثیر می گذارند که حتی پس از ترک سازمان، اکثر کارمندان با آن ها تغییر خوش نویسی می دهند.مقاله های مرتبط:رهبری تصرف و کار بوسیله روال انعطاف پذیر با خوداندیشیبرقراری تعادل میان دلگشا بینی و بدبینی برای رهبری ایده آل

مظفر ترین رهبران نیز نقطه یا نقاط انقراض دارند. به نشانی مثال رهبری با حکم زیاد و وفاداری بوسیله سازمان، خود را از سایر متمایز می بطی ء. فرض کنید وحی کمی همین فرد، حسی از التهاب را تو میان همکارانش ایجاد می یواش. خصوصا آنهایی که در سطوح پایین تیز هستند و خویش کمتری از او دارند، ترس بیشتری را حس می کنند. به هرحال مدیر مورد نظر ما انتظارات سطح بالایی دارد و عملکرد کوفته را تاب نخواهد آورد. شاید رویکرد او درون الهام بخشی موفق باشد، ولی قطعا ترسی غیرقابل قبول را در میان کارمندان ایجاد می بطی ء. شاید درون آویشن تحت مدیریت او، افراد زیادی را معین کنیم که جرأت نمایش ی ایده های خود را نداشته باشند.

ترس خراج ی منت در عملکرد افراد نخواهد داشت. کارایی آن ها تو اثر بیم کاهش می یابد بجهت ریسک کمتری می پذیرند و انتخاب های محافظه کارانه ای دارند. افراد ترسیده، عملکرد نامنظمی هم مشخص می کنند و در گردابی از اعتمادبه دم سقوط می کنند. آن ها اقتدار گپ کردن شیوا ندارند و عدم اطمینان در رفتارهایشان دیده می شود. درنتیجه ی همین حاضر بودن اطمینان، مدیران نیز بوسیله عملکرد سازمانی شک می کنند و با درخواست های تهاجمی تر، وضعیت را بخاطر او بغرنج تر می کنند. چنین چرخه ای، مسیر کاستی سازمانی را ایجاد می بطی ء.

مقصر داستان بالا، هم کارمند و تیمار مدیر است. مستخدم باید متکی به ثانیه خود را اضافه دهد تا دربرابر التماس های تهاجمی توان دفاع داشته باشد. به علاوه مدیر نیز برای بهره برداری بهینه از کارمندان خود باید محیطی سالم خلق کردن کند تا آن ها در نیکوترین شرایط به کار خود ادامه دهند.

اگر رهبران بوسیله حرج خود درون شرایط اضطراب و از بین روبیدن اعتماد به نفس کارمندان دقت نکنند، رویکردی برای حل چالش نخواهند داشت. درواقع اکثر آن ها تصور می کنند که ترس و عملکرد پایین برنده از انتظار، مسئله ای کاملا مرتبط با کارمند محسوب می شود و نمی توان طرز کار برای بهبود آن انجام داد. شاید تاحدودی حق با مدیر باشد، اما بوسیله هرحال نمی توان همه ی تقصیر را به گردن حقوق بگیر انداخت. رهبران همیشه تقلا می کنند تا بهترین کارایی را از اعضای دسته استخراج کنند، پس مشکل هر مستخدم دشوار آن ها هم خواهد وجود.

فدایی از مربیان کسب وکار برای محلول چالش قلق از رهبران، از آن ها می خواهند که صوت خود را تغییر دهند. چنین رویکردی بی آرامی مناسب نخواهد بود، چرا که رهبر را در موقعیتی بدون اطمینان قرار می دهد و حتی شاید مقصد ای از عدم قدرت و امید او باشد. به علاوه اکثر رهبران اعتقادی راسخ به درخواست ها و ایده های خویشتن دارند و کوتاه آمدن از آن ها، شاید در گزینه های هیچگاه رهبری نباشد.به جای حذف یک انفراد خواه رفتار، اقدام متقابل آن را استقامت کنید

حتی اگر راهکار تغییر نغمه و کاهش تقاضاهای مدیر جواب دهد، کارایی آویشن کاهش خواهد یافت. درواقع دیگر مدیری بود ندارد که افراد را برای رسیدن به حداکثر توانایی تشویق (خواه مجبور) درنگ. درنتیجه تلاش آن ها نیز به نرم کردن کاهش می یابد. درنهایت کارایی پشته جای خویشتن را به عملکرد متوسط می دهد. رهبران سخت کوشی که روحیه ی کمال گرایی هم دارند، قطعا در این طور شرایطی راضی نخواهند وجود.

تعادل در لحن و رویکرد مدیران، راهکار حل چالش ترس خواهد حیات. بخاطر دریافتن بهتر تعادل می توانید اضافه کردن چاشنی به خوردنی را فرض کنید که با هدف بهتر کردن مزه انجام می شود. درواقع دو یا چند طعم متناقض به طعام اضافه می شوند تا بوسیله تعادلی دل خواه برسیم. بوسیله اعتراف دیگر اعتدال بوسیله معنای حذف رویکردی ویژه نیست. بلکه با اضافه کردن رویکرد و روحیات دیگر، قدری از شدت حالت ابتدایی کاسته می شود.

باتوجه به شهید چاشنی خوردنی می توان برای مدیر مثال بالا، راهکاری را ارائه عدالت. او بخاطر بهبود وضعیت نیازی به دگرگونی رویکرد یا کاهش ندا خود نخواهد داشت. عزب با اضافه کردن چاشنی دیگر (مثلا دوستی و رفاقت با کارمندان) می نبوغ ناروایی رفتار اول را کاهش داد.

برای رسیدن بوسیله تعادل درون رفتار با کارمندان، می توان درکنار درخواست های شاق با شعار تکثیر روزی وری، قدردانی و دریافتن شخصیت آن ها را اضافه کرد. بوسیله عنوان مثال مدیر پیش از عرضه ی التماس خود شناختی از روحیات حقوق بگیر پیدا کند تا لحنی مناسب شخصیت او انتخاب شود. بوسیله علاوه قدردانی یا تصویب سؤال و انتقاد هم می تواند درون الحاق به اعتدال مفید باشد. 

همه ی ما فردی هایی داریم که هم زمان به صرفه و محصول ما نقش ایفا می کنند. راهکار کاربردی برای چنین ویژگی هایی در حذف آن ها خلاصه نمی شود. می نبوغ در وضعیت گوناگون، با افزایش کردن روحیاتی دیگر، از شدت روحیات اولیه کاست و بوسیله تعادل رسید. تسلط های مکمل، همان راهکاری هستند که درون رسیدن به تعادل طرز کار واقع می شوند.بیشتر بخوانید:تصمیم گیری آهسته، راهکار ابتدایی آمادگی رهبران جدیدبزرگ ترین تصورات لغزش درباره ی رهبری تیم کسب و کارمعرفی تاریخچه «شهامت رهبری» جای پا برنی براونبازخورد مناسب واقعا چگونه به دید می رسد؟روانشناسی عقب رفتارهای غیراخلاقی

شاید دوست داشته باشید:

ادخال استارتاپ ها به بورس: گامی رو به جلو یا تصمیمی عجولانه؟

بورس ایران روزهای پررونقی را متعاقب قاعده می گذارد. روزهایی که حتی با وجود هیاهو جهانی نفت و رکود فرمانده […]

کووید ۱۹ چگونه می تواند آینده ی مشاغل را متحول کند؟

 ویروس کرونا می تواند سرعت تکامل حکم را افزایش دهد و باعث شود دایره ها درون همگی چیز از کنفرانس […]

معرفی کتاب طول اثر گابریل وینبرگ

معنای لغوی Traction کشش خواه جذب است که در مفاهیم پزشکی و ورزشی همچنین استعمال دارد؛ اما مفهوم عبارت کشش […]