کووید ۱۹ چگونه می تواند آینده ی مشاغل را متحول کند؟

admin دسته‌بندی نشده

 ویروس کرونا می تواند سرعت تکامل حکم را افزایش دهد و باعث شود دایره ها درون همگی چیز از کنفرانس ها گرفته تا همکاری فروش و مقدر شدن تجاری، تجدیدنظر کنند. چین از طریق محدودیت های سنگین تصرف وکار، مدارس و اجرای طرح قرنطینه با شیوع کووید ۱۹ مبارزه کرد؛ اما زنجیره ی تأمین این ناحیه هنوز بازیابی نشده است و بسیاری از شریک شدن ها با مشکلات سوددهی دست وپنجه نرم می کنند. همچنین طرح های قرنطینه داخل ایالات متحده رو به اتساع هستند. سفرهای خارجی و میتینگ ها محدود شده اند و بر مجموعه ای از کسب وکارها ازجمله باهم اتحاد کردن های هوایی، کاباره ها و تکه فروشی ها تأثیر گذاشته اند.

اما در چشم اندازی طولانی تر، ویروس کرونا می تواند تغییرات اضافی را درون کارها به وجود بیاورد. همکاری بیشتر وابسته بوسیله ویدئو شده است. ممنوعیت سفر می تواند روش های فروش و بازاریابی را متحول کند؛ بجهت همکاری ها وارد شده اند که پروازهای بین مرزی بخاطر نوشیدن و صرف شام، خروجی اقتصادی ندارند؛ و درون صورتی که بخش اضافی از نیروی کار بتوانند عاری کاهش نصیب وری در خانه حکم کنند، توجیهی برای هزینه های ملک های تجاری وجود دارد.

به اظهار ساده، ترس از ویروس کرونا بوسیله ما نشان داد راه های بهتری اندوه بخاطر فقره کردن وجود دارد؛ اما موسسه ها چگونه می توانند در این شرایط تغییراتی را در محیط فرمان اعمال کنند. یک روانی قطعی است: ویروس کرونا می تواند تعریف کسب وکار را تحول دهد. برای مثال این ویروس این طور تغییراتی را بوسیله بود آورد:در اوایل فوریه، در میتینگ اتحادیه پیشرفت های فهم ساختگی نیویورک، پژوهشگرهای چینی بوسیله دلیل ممنوعیت سفر، اغلب صحبت های خود را از طریق جلسه ویدئویی یا ارائه های آماده منتقل کردند. جلسه AAAI خوشبختانه با موفقیت بوسیله آخر رسید؛ اما دنده ی جهانی موبایل و کنفرانس F8 فیسبوک، به دلیل ویروس کرونا به ترتیب نقض شده و به تعویق افتادند. پس شاید بتوان مجمع های ویدئویی را آینده ی فقره دانست.رفتار مشتریان تو چروک تیمار تغییر کرده است. دیگر نقاط جهان بی قراری نقاط عود مشابهی را تجربه کردند. یونگ ژانگ، مدیرعامل علی پدر می گوید:هفده سال پیش پس از شیوع سارس، کسب وکارهای الکترونیکی ترفیع شایان توجهی داشتند. ما بی آرامی معتقدیم این بحران، تغییرات زیادی را تو رفتار مشتریان و اداره ها بوسیله وجود خواهد آورد و بنیان ساز فرصت های جدید خواهد وجود. تاکنون شاهد بوده ایم که تعداد زیادی از مشتریان، نیازهای روزانه ی عمر و پیش نیازهای کار را با روش های دیجیتالی برآورده مخلوق اند. اطمینان داریم با صعود روند دیجیتالی شدن اقتصاد و اجتماع ی چین، زمینه بخاطر رشد طولانی مدت صرفه جویی دیجیتالی علی پدر مجهز خواهد شد.کار از سیاق دور، این روزها موردتوجه گروه یدکی از انسان قرار پژمان است. کارمندی متوسط برای دفتر کار از وضع دور نیاز به تست دسترسی، ارگونومیک و اجرا فوری کارها دارد و برابر وصیت ها، اگر کارمندی علائم کرونا داشته باشد باید داخل خانه بماند.امروزه سلامت کارمندان به یک رجحان تبدیل شده است. بسیاری از شرکت ها، اشتی کارمندان خویشتن و مسائلی شبیه ضدعفونی و پاکسازی را در اولویت خود قرار داده اند.

 کووید ۱۹، سرعت نوسازی کارها را افزایش می دهد

به گفته ی ژانگ، مصیبت کووید ۱۹ می تواند روش اجرای کسب وکارها داخل چین را متحول کند. تو ایالات متحده هم شیوه ی خرید تغییر خواهد کرد. تو نهایت، کووید ۱۹، امر بهترین و سود بیشتر را به عقب خواهد داشت. با اینکه ویروس متاخر کرونا، ضربه های شدیدی را به قناعت وارد کرده است، منجر به کاهش هزینه ها و صرفه جویی تیمار خواهد شد. برای مثال:

۱.  هزینه های سیر تکاملی کاهش می یابد. وقتی راه اندازی ها به این حس برسند که انسان ها می توانند بدون تعامل حضوری و فیزیکی به عمر ادامه دهند، نفقه های سیر تکاملی بیشتر زیر سؤال می روند. برای مثال در کنفرانس های ویدئویی، هزینه ی سیر تکاملی بخاطر بسیاری از سازمان ها کاهش یافت.

۲.  کاربرد اتوماسیون بخاطر استواری نیروی کار افزایش خواهد یافت.مقاله های مرتبط:دورکاری و ترافیک بی سابقه روی شبکه اینترنت خانگی؛ آیا شبکه توان مدیریت دارد؟چگونه به کارمندان دورکار در حفظ کردن توجه در جلسات آنلاین دستیار کنیم؟

۳.  هزینه های املاک تجاری کاهش خواهند یافت. حرکت به جانب املاک تجاری تطبیق پذیر مدتی است آغاز شده است اما شیوع کووید ۱۹ می تواند سرعت این جریان را اضافه دهد.

۴.  مدیریت منابع انسانی هم تغییر خواهد کرد. تعداد اندک انسان ها داخل فضاهای محصور می تواند به معنی مشکلات کمتر برای منابع انسانی باشد. بخش های توسعه یافته ی منابع انسانی معمولا تو تخصیص زمان عملکرد بهتری دارند.

در نگاه اول، بلای ناگهانی کووید ۱۹ می تواند ضررهای اضافی داشته باشد؛ اما در طولانی مدت منجر بوسیله نیکوترین سازی تصرف وکار خواهد شد.

یکی از پیامدهای کووید ۱۹ می تواند تجدید نظر داخل هزینه های سیر باشد مجموعه ابزارهای سازمانی در مقابله با کووید ۱۹

بهتر است شرکت ها در چنین موقعیتی به بازنگری داخل سیاست های خویشتن بپردازند. در دنباله سیاست های IT بخاطر مبارزه با آثار بالقوه ی کووید ۱۹ عرضه شده اند.امانت ی محاکمه گذاری: راهکارهایی برای دورکارها

نیروی فقره مدرن و شرکت هایی که آن ها را استخدام می کنند به لباس فزاینده ای در حال مقبول مفهوم ارتباط از نحو دور هستند. مزایای این نوع کار شامل کاهش استرس، افزایش نصیب وری، گوهر نبوغ وسیع نم و حفظ کارمندان است. از طرفی حاجت بوسیله قوانین مشخصی بخاطر بهینه سازی برنامه های فقره از راه دور و مدیریت آن ها احساس می شود. این مجموعه از محاکمه گذاری ها به شما و کارمندان دورکار در سبب پیوستن بوسیله ارتباط از رویه دور قاهر کمک خواهند کرد.سیاست گذاری ارتباط از راه دور

باتوجه به اینکه تعداد زیادی از کارمندان به تعاقب فرصت های دورکاری هستند، لازم است سازمان ها به وضوح راهبردهایی را بخاطر نظارت بر کارمندان و مسئولیت ها و انتظارات ستایش کنند. سیاست گذاری رابطه از گونه دور، فرآیندهای سازمانی بخاطر درخواست، حفظ، استفاده و حذف دسترسی به شبکه ها، سیستم ها و داده های سازمانی را ستایش می کند که کمال مطلوب آن دستیار به کارمندان برای فرمان منظم از گونه دور است.سیاست گذاری دسترسی از راه دور

این سیاست، بوسیله راهبردها و فرآیندهای درخواست، حفظ، استعمال و حذف دسترسی ریموت به شبکه ها، سیستم ها و داده های کارمند گفته می شود. این نوع سیاست بر سناریوهایی مثل یکدلی کارمند از ساختمانی به مراکز داده ای سازمانی و همچنین تأسیسات خارج از موسسه مثل ارائه کنندگان ابری اعمال می شود.

دادرسی گذاری استعمال از VPN

هرچقدر تعداد کارمندان دورکار افزودن پیدا کند، نیاز بوسیله دسترسی امن به شبکه ها، سیستم ها و داده ها هم اوج می رود. سیاست استعمال از VPN، راهبردهایی را برای کمک به ترقی ی مناسب VPN ها و طرح های تک پسند بخاطر کاربران نهایی، دستگاه های انحصاری و مستخدم ارائه می دهد.طرح تداوم تصرف و حکم و بازیابی فاجعه

فجایع انسانی و طبیعی می توانند عملیات و آینده ی هر شرکتی را به سربزرگی بیندازند بنابراین، ترقی ی طرحی برای معاون بوسیله فرآیندهای کسب وکار درون زمان بحران، ضروری است.محاکمه مدیریت ریسک

مدیریت سربزرگی شامل استفاده از تهدیدها و کنترل آن ها بخاطر اداره درون شرایط حملات سایبری و از بین رفتن داده ها است. فرایند اعمال راهبردهای مدیریت ریسک برای تضمین وجهه و عملکرد شرکت درون شرایط بحران ضروری است.

رسیدن به مبنای مدیریت خطر کم قیمت به برهان بود جزء های متحرکی مشابه کاربرها، سیستم ها، شبکه، داده ها، موقعیت های ریموت و ابری و عناصر پیچیده تر، امر میسر ای ازاله. رویکرد مدیریت مخاطره باید کل نیستان و مورد تک شجر ها را پوشش دهد.محاسبه ی خسارت ها در زمان عدم فعالیت

وقتی سیستم های کامپیوتری کار نکنند، پشه های کسب و فقره امانت می شوند و منجر به تحمیل خرج پیاده شدن سازمان می شوند. با شمارش ی صحیح زیان ها می توان، هزینه های عهد بحران را به دست آورد.بیشتر بخوانید:استراتژی تجاری جدید پیوستگی رنو-نیسان-میتسوبیشی اعلام شدبا این نحو ساده، کارکرد ماسک های بهداشتی را برای مراقبت دربرابر کرونا بهبود دهیدهمه گیری ویروس کرونا در ایران از نگاه آمار و ارقام [به روزرسانی: ۷ خرداد ۹۹]پس از عادت بوسیله استفاده از ماسک، با نهفتن محافظ رخ نیز بر خواهیم آمد؟لپ تاپ های 14 و 15 اینچ ZBook Firefly اچ پی رونمایی شدند

شاید دوست داشته باشید:

معرفی کتاب «تجارت بحران است» پی ال ریس و جک تروت

«بازرگانی نزاع است» کتابی است که دنیای تجارت و کسب وکار را برای قدیم تغییر عدالت. در سال ۱۹۸۶، این […]

ایران ادز و دیده تفاهم نامه انبازی امضا کردند

پلتفرم ایران ادز که تا به حال بیشتر به عنوان رسانه ی تخصصی صنعت تبلیغات ایران شناخته می شد، بوسیله […]

داستان ماهی اسودگی ای که مایکروسافت بخاطر یکی از مدیران اپل فرستاد

ASGاسکاتAROOOON فورستال مدت ها قبل بوسیله عنوان محکم مقام سیستم عامل iOS درون اپل فعالیت می کرد. در سال ۱۹۹۷، […]