ایران ادز و دیده تفاهم نامه انبازی امضا کردند

admin دسته‌بندی نشده

پلتفرم ایران ادز که تا به حال بیشتر به عنوان رسانه ی تخصصی صنعت تبلیغات ایران شناخته می شد، بوسیله تازگی تفاهم روزنامه ی مهمی بخاطر همکاری راهبردی با پلتفرم دیده دستینه کرده است که تخصص و حوزه ی فعالیتش توسعه ی ابزارهای هوشمند برای پایش و پروگرام ریزی رسانه ای است. این تفاهم نامه با اراده استفاده از ظرفیت های متقابل و علم و تجربه ی طرفین و بی آرامی افزایی توان اجرایی و تخصصی دو مجموعه امضا شده است. مرام از امضای این تفاهم مجله درود پروژه های مشترک و همدستی راهبردی درون گردآوری و پردازش داده و تفریق های کیفی و فنی و تولید گزارش های تخصصی روندها و رویکردهای ارتباطی است تا از این قاعده امکان ابداع ارزش های عملکردی مشترک بخاطر دو مجموعه و البته صنعت تبلیغات ایران فراهم شود. 

از دیگر موارد مهم درباره ی این تفاهم نامه، مشارکت کلکسیون ی دیده در توسعه ی ابزارهای انتخاب و داوری برای جایزه ی «بهینه آگهی های ایران ادز» (IA Awards) است که مدتی است ایران ادز بوسیله رخساره دوره ای و با هدف تمجید و تشجیع آثار ارزشمندی برگزار می نرم که در عرصه ی تبلیغات کشور عرضه می شوند. این مزد که تاکنون سه اطراف ی آن برگزار شده، تنها رویدادی از این مشت است که بر سرنوشت از عوامل اجرایی و افراد مهم درون ابداع این آثار و آگهی ها متمرکز است و فارغ از نگاه شرکتی و سازمانی، به غصه قطاران صنعت تبلیغات و ارتباطات بازاریابی می پردازد.  این رویداد به پشتوانه ی هم افزایی دیده و ایران ادز، از دور چهارم با تغییر مهمی روبه رو خواهد شد و آن شیوه ی انتخاب و داوری آثار و آگهی ها است که مبتنی بر مدل سازی مشترک است و به لطف مجموعه ی دیده و ابزار آنلاین و هوشمندی میسر می شود که به عارض اختصاصی بخاطر این کار ترقی خواهند عدالت.

سعید غفاری، مدیرعامل شرکت دانش اساس راهکارهای خلاق بیز، شرکت پاپا و توسعه دهنده افزار دیده، درباره ی این موضوع گفت:امیدوارم امضای این تفاهم روزنامه شروع مناسبی برای خلط بیشتر اهالی صنف تبلیغات به اندوه باشد. البته ما شرکت ها و کلکسیون هایی داریم که با غصه همکاری می کنند؛ اما واقعیت این است همدستی ها اغلب به برهان یکروز ها و انگیزه های مالی تو مواردی در مدت خرید رسانه با یکدیگر همکاری و تنخواه گذاری مشترک می کنند و به لباس مستقیم ذی نفع هستند. درحالی که کسب وکارهای کوشا در صنعتی تبلیغات می توانند فارغ از جهت های تجاری هر سازمان با نزدیک شدن بوسیله یکدیگر، اهداف و قیمت ها و منافع مشترک جدیدی تمجید و باهم همکاری کنند. امیدوارم شرکت های کوچک برنده با همدیگر شریک کنند تا نگرشی ابتکاری در بازار آغاز شود.

درادامه ماکان مهرپویا، مدیر ایران ادز، نیز گفت:این اتفاق کم سابقه ای داخل بازار تبلیغات ایران است که پلتفرم رسانه ای و آموزشی با پلتفرم فناوری و نوآوری اتصال می خورد. این بسیار ارزشمند است که مشارکت ها بوسیله جای درود منافع مالی مشترک، منافع حرفه ای مشترک مدح و امکانی بخاطر رشد طاس صنعت خلق کنند. امیدوارم این شروع مناسبی باشد برای نزدیک ترشدن شرکت های دانش شالوده به بخش های مختلف صنعت تبلیغات.

سرویس «دیده مان» سایت دیده با جمع آوری نکته سنج و به روز معلومات آگهی های تبلیغاتی، ابزاری است که به کمک آن تدارک ی گزارش هایی کمّی از وضعیت تبلیغات قلمرو ممکن شده است. این کلکسیون یکی از پایگاه های داده ی غنی آگهی های محیطی و تلویزیونی ایران را دراختیار دارد که برپایه ی ضابطه ای نوآورانه و مبتنی پیاده شدن هوش مصنوعی توسعه یافته است و عمل می نرم. آژانس ها و صاحبان آگهی ازطریق این گزارش ها می توانند علاوه پیاده شدن پایش آگهی های خود و معلومات تصرف شده از وضعیت کمّی تبلیغات و رسانه ای صنف خود، در تحلیل عملکرد تبلیغاتی و رسانه ای رقبا و بودجه ها و کام های ابتکاری ی محتوایی نیز داده های ارزشمندی دراختیار داشته باشند.  

ایران ادز غم به نشانی پلتفرم تخصصی صنعت تبلیغات اکنون و داخل آستانه ی پنجمین سال فعالیتش، گسترش دامنه ی عملکرد خود را فراتر از حوزه ی رسانه و تو ابعاد گوناگونی آغاز کرده است که به زودی، آن ها رونمایی خواهد شد. امضای تفاهم نامه ی همکاری راهبردی با سایت دیده یکی از گام هایی است که ایران‎ادز با شرط به الهام و آگاهی و رشد، رو به آینده برمی دارد. بیشتر بخوانید:قطعی دیتاسنتر آسیاتک دسترسی بوسیله برخی وب سایت های تویی را غیرممکن کرد [به روزرسانی]شبکه های HD یا اینترنت بهتر؛ اولویت با کدام است؟همه گیری ویروس کرونا داخل ایران از نگاه آمار و ارقام [به روزرسانی: ۲۰ تیر ۹۹]تعداد کاربران پزشکت با رشدی ۱۵۰ درصدی در خزنده از سرحد نیم میلیون عبور کردفهرست کامل بسته های اینترنت موبایل تنها ازطریق وب سایت شایان مشاهده است

شاید دوست داشته باشید:

پس از حذف کوکی از کروم، چه آینده ای در انتظار دنیای وب است؟

گوگل کروم تا دو سال آینده کوکی های متفرقه خواه بوسیله اصطلاح «کوکی های شخص ثالث» (third-party cookies) را به […]

با مؤلفه های مهم ارزش گذاری علیه آشنا شوید

وقتی مشتریان رخت یا سرویس را ازلحاظ ارج یا مقدار بررسی کنند، درواقع ارج درک شده از آن را با […]

چگونه مهارت اندیشه انتقادی را تو تیم خود ترقی دهیم؟

تفکر انتقادی تو صدر مهم ترین و پرتقاضاترین مهارت ها بخاطر متقاضیان شغلی قرار دارد. با چنین فرضیه ای احتمالا […]