تصاویر حقیقی وان پلاس 9 5G فاش شد

admin دسته‌بندی نشده

وان پلاس ۹ و وان پلاس ۹ پرو (OnePlus 9 Pro) تو نحو هستند و بر زمینه بینایی های جدید، اندکی زودتر از حد معمول درون اواسط ماه مارس ۲۰۲۱ (اواخر اسفند ۱۳۹۹) از اسلوب خواهند رسید. تا پیش از انتشار گزارش های جدید، اطلاعات درباره ی گوشی های سری وان پلاس ۹ در همین قطع بود؛ به علاوه در گزارشی مجزا اعلام شده بود این خانواده قرار است محتوی کالبد سومی با اشتهار وان پلاس 9E باشد. نیز به لطف ترویج تعداد زیادی رندر از گوشی های جدید وان پلاس از لفظ منبعی قابل اتکا، عملا می دانستیم وسیله های جدید شرکت چینی استراحت است چه ظاهری داشته باشند.

داخل همین راستا روز گذشته گواه اشاعه تصاویر و اطلاعات جدیدی از وان پلاس ۹ 5G بودیم. این نعوظ که بوسیله نظر می رسد، نمونه ی نخستین (پروتوتایپ) گوشی وان پلاس ۹ 5G بوسیله دست برخی افراد رسیده؛ زیرا به تازگی تصاویری از نگاه نزدیک به وان پلاس ۹ 5G پیدا شده است. 

پنل پشتی وان پلاس ۹ 5G

تجسس تصاویر و معلومات را از پنل پشتی دشت جدید وان پلاس آغاز می کنیم، مربوط به جالب ترین بسرنوشت شوم دچار کردن گوشی است. آن نعوظ که در تصاویر می بینیم، برخی از رندرهای بدوی اصلی بوده اند و تا حد زیادی توانسته اند وسیله بازپسین را به تصویر بکشند. البته این گفته تو شرایطی خلوص می یواش که دستگاه موجود داخل تصاویر جدید، پروتوتایپ بازپسین وان پلاس ۹ 5G باشد و نقشه کشی آن بعدا تبدیل نکند. با درنظرگرفتن ظاهر گوشی و توجه به این موضوع که دستگاه پدیدار می شود و امر می کند، می توانیم بگوییم با پروتوتایپ نهایی وان پلاس ۹ مواجه هستیم.

به وضوح می بینیم که پنل پشتی وان پلاس ۹ میزبان دو دوربین مبصر به همراه یک دوربین کوچک است که تو کنار آن ها فلاش LED و عبارت اولتراشات (ULTRASHOT) به چشم می خورد. آنچه داخل پنل پشتی می بینیم با شایعه های نخستین ی منتسب به دوربین وان پلاس ۹ هم خوانی دارد. بر اساس شایعه ها، وان پلاس ۹ پرو از لحاظ دوربین پیشرفته تر است و توان های متنوع تری برای عکاسی ارائه می دهد و افزون بر سه گانه دوربین یادشده، دوربین چهارمی دارد که البته فعلا مشخصاتش را نمی دانیم. 

جزئیات دوربین وان پلاس ۹ 5G

اطلاعات فاش شده از وان پلاس ۹ شامل اسکرین شات هایی می شود که در آن ها شاهد داده ها سخت افزاری هستیم. اسکرین شات ها نشان می دهند وان پلاس ۹ مهیا به دوربین های ۱۲ و چهار مگاپیکسلی است. فرض ما این است که عددهای اطلاع دادن شده برای وضوح بازپسین تمثال به زیبایی بوسیله دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی و دوربین علو فراخ ۱۶ مگاپیکسلی اشاره می کنند. 

 اگر تصاویر را دیده باشید، احتمالا لوگوی بی سابقه پنل پشتی وان پلاس ۹ ذهن تان را گرفتار کرده است. آنچه می بینید لوگویی ساده است و چنین لوگوهایی معمولا توسط مشارکت های مختلف روی پروتوتایپ دستگاه ها فراغت می گیرند. این اتفاق بخاطر وان پلاس ۹ 5G اصلا دور از غبطه نبود. 

پنل جلویی وان پلاس ۹ 5G

از نمای روبه رو، وان پلاس ۹ 5G بوسیله شکلی محسوس مانند وان پلاس 8T بوسیله دید می رسد. طبق اخبار فاش شده، وان پلاس ۹ مهیا به نمایشگر اورنگ ۶٫۵۵ اینچ با نرخ ترمیم ۱۲۰ هرتز، استاندارد HDR، نسبت تصویر ۲۰:۹ و وضوح فول HD پلاس (۲۴۰۰ در ۱۰۸۰ پیکسل) است. حاشیه های نمایشگر، متجاوز باریک به چشم می آیند؛ اما بهبودها درون این زمینه نسبت به مقیاس فعلی گوشی های وان پلاس چندان محسوس نیست. 

جانب بلندی و پایین وان پلاس ۹ 5G

ریشه اصلی معارفه ادعا می درنگ فریم وان پلاس ۹ از فلز (احتمالا آلومینیوم) مخلوق شده است. نگرش کلیدها و درگاه های وان پلاس ۹ نسبت بوسیله گوشی های پیشین وان پلاس تغییری به خود ندیده است و چینی ها داخل این زمینه به مراسم خود پای بند مانده اند. دکمه ی لغزنده ی معروف گوشی های وان پلاس (OnePlus Alert Slider) همچنان حرکتی عمودی دارد.

سمت راست و چپ وان پلاس ۹ 5G

چنانچه با مداقه نگاه کنید، درون حوالی سینی سیم کارت یگانه ی محصول، پوششی لاستیکی به چشم می خورد تا وان پلاس ۹ داخل طبق فایده آب مقاوم باشد. وان پلاس سال ها است برای پایین نگه داشتن قیمت گوشی هایش، گواهی رسمی IP برای آن ها نمی گیرد؛ اما بر مبنا گزارش ها، راحتی است چنین اتفاقی برای استاندارد عادی وان پلاس ۹ رخ دهد. احتمالا وان پلاس ۹ پرو تنها گوشی این خانواده با گواهی رسمی IP خواهد وجود. 

اسکرین شات هایی از یواش ابزار وان پلاس ۹ 5Gمقاله های مرتبط:جزئیات نقشه کشی احتمالی وان پلاس ۹ پرو صریح شدنتایج بنچمارک های اولین ی وان پلاس ۹ منتشر شد

در بخش آخر بوسیله اسکرین شات های دیگر وان پلاس ۹ می رسیم؛ جایی که نکته ی مهمی درباره ی تراشه ی دشت که با کدنام Lahaina (اسنپدراگون ۸۸۸) بوسیله آن اشاره شده است دیده می شود. البته چند هفته پیش شاهد فاش شدن تصاویری از وان پلاس ۹ پرو با تراشه ی اسنپدراگون ۸۷۵ بودیم.

دیگر مشخصه هایی که به آن ها اشاره شده است شامل هشت گیگابایت حافظه ی رم، ۱۲۸ گیگابایت حافظه ی پس انداز سازیِ غیر متناسب ارتقا و بهره مندی از سیستم عامل اندروید ۱۱ با رابط کاربری اکسیژن او اس (OxygenOS) می شوند. ظاهرا این دستگاه دارای شماره استاندارد LE2117 است. 

داخل نظر داشته باشید تمامی تصاویر و مفروضات این مقاله از پروتوتایپ وان پلاس ۹ به مشت آمده اند و امکان پذیر است مغایرت هایی با مایه نهایی وجود داشته باشد. بیشتر بخوانید:MIUI 12 بر مبنای اندروید ۱۱ منتشر شد؛ فهرست گوشی های شیائومی که این آپدیت را دریافت می کنندمینگ چی کو: آیفون ۱۳ بدون تأخیر و داخل رویداد سالیانه شهریور شناساندن خواهد شدفراهم شدن امکان اجاره ی گوشی های پرچم دار سامسونگ داخل آلماناحتمال عرضه ی گوشی با صفحه نمایش دارای قابلیت تغییر رنگ درون سال ۲۰۲۱اولین گوشی تاشدنی گوگل شاید درون سال ۲۰۲۱ راهی بازار شود

شاید دوست داشته باشید:

مایکروسافت تعرفه Xbox Live Gold را بوسیله بها قبلی بازگرداند

روز جمعه، کاربران مایکروسافت با خبری روبه رو شدند که چندان خوشایند نبود؛ در برابر این شریک اعلام کرده وجود […]

کندکردن روانی تخریب غضروف ها بوسیله روش نانودرمانی

استئوآرتریت (آرتروز) وضعیت دردناک و درمانده کننده و نسبتا شایعی است که کندکردن یا توقفش مشکل است؛ بنابراین، گزینه های […]

ارائه روش هایی تازه بخاطر یافتن بذل چاله های پنهان تو دنیا

نظریه ی نسبیت عام آلبرت اینشتین پندار ما درباره ی مفاهیم رادیکال فیزیک از جمله فضا و زمان را تغییر […]