راهکار جالب سامسونگ برای پوشاندن حفره دوربین سلفی

admin دسته‌بندی نشده

ASGHARاگرOOON از علاقه مندان بوسیله گوشی های هوشمند هستید و اخبار زومیت را طی سال های گذشته دنبال می کنید حتما با تغییرات صورت پژمرده تو طراحی تلفن های هوشمند برای فراغت گرفتن دوربین سلفی آشنایی دارید. در گذر سال ها شرکت های مختلف در تلاش بودند که مقدار ورقه نمایش بوسیله بدنه اضافه یابد. در همین راستا طراحی های مختلفی معرفی شد؛ برای مثال، اپل تقریبا سه گانه سال است که از طراحی ترک خوردگی بالای صفحه نمایش کاربرد می کند تا فضای بیشتری به صفحه ارائه ویژه یابد و دوربین سلفی همچنین درون نگرش بریدگی قرار گیرد.

راهکار شرکت سامسونگ نیز مصرف از حفره ای با طراحی Infinity-O O. وجود در این طراحی، حفره ای درون بالای ورق نمایش حیات دارد که بخاطر دوربین سلفی و حسگرهای آن تعبیه شده. است بااین حال، فصیح سامسونگ از وجود چنین حفره ای نیز راضی نیست و می خواهد راهی برای حذف آن تو نظر.

بگیرد خبرگزاری mspoweruser با سرایت گزارشی از ثبت پتنت جدیدی توسط سامسونگ خبر می دهد که روشی جالب بخاطر افزایش قیمت ورق نمایش به بدنه معرفی می. کند گونه جدید سامسونگ که درون پتنت به عرضه درآمده است، صفحه نمایشی کشویی بوده که در زمان عدم کاربرد از دوربین سلفی، نگرش قرار دریافت آن را می.

پوشاند در پتنت می استعداد صفحه نمایشی ثانویه را دید که بوسیله عارض کشویی، حفره ی درنظرگرفته شده بخاطر دوربین سلفی را می پوشاند؛ البته چنین روشی از معایب دوربین سلفی کشویی رنج نمی. برد برخی از گوشی های هوشمند از دوربین سلفی کشویی استعمال می کنند؛ اما چنین روشی باعث می شود که وسیله در برابر واکنش قطرات آب به تو تلفن هوشمند مقاومت کمتری داشته باشد و همچین دوربین سلفی در زمان کاستی از دست کاربر خواه ضربه دیدن، آسیب فراوانی.

ببیند با استعمال از متد مدنظر سامسونگ، مشکلات موجود در طراحی دوربین سلفی مکنون شده در دنبال ورقه ارائه نیز برطرف می. شوند درواقع سازندگان گوشی هوشمند دیگر حاجت به نگرانی در تک افت کیفیت تصاویر ثبت شده با دوربین سلفی نخواهند حیات و از مکانیزم سهل لطافت استعمال خواهند.کرد مقاله های:مرتبط سامسونگ نخستین تیزر ویدئویی گلکسی اس ۲۱ را پخش کردگلکسی زد فلیپ 3 سامسونگ احتمالا به پردازنده میان رده مجهز خواهد

حیات نقشه کشی موجود درون پتنت به سامسونگ دستور می دهد که در کنار دوربین سلفی از ویژگی های دیگری ازجمله لنزهای علو عریض، فلش و حسگرهای دیگر ازجمله Face ID استفاده. بطی ء درواقع سامسونگ می تواند فضای بیشتری برای دوربین سلفی در دید محزون و از صفحه نمایش کشویی بزرگ تری استعمال.

نرم بااین حال انبازی کره ای عزب پتنت این طور طراحی را به ثبت رسانده و هنوز نمایان زدودن که آیا گوشی هوشمندی با برخورداری از صفحه نمایش کشویی روانه راسته خواهد شد یا. خیر تو هر رخ باید تا زمان نشر اطلاعات بیشتر استراحت کرد و دید که سامسونگ چه پروگرام هایی در دیدن.دارد بیشتر:بخوانید شیائومی ردمی نوت 9T در بنچمارک گیک بنچ نظر شداسنپدراگون ۸۸۸ پلاس در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شداپل آزمایش لولا دو گوشی تاشو را با توفیق به اتمام رسانده استنسخه ای از سری شیائومی می 10 با پردازنده اسنپدراگون 750G به راسته هند عرضه می شودآپدیت اندروید 11 بخاطر شیائومی می A3 باعث ویرانی آن می

شاید دوست داشته باشید:

مایکروسافت تعرفه Xbox Live Gold را بوسیله بها قبلی بازگرداند

روز جمعه، کاربران مایکروسافت با خبری روبه رو شدند که چندان خوشایند نبود؛ در برابر این شریک اعلام کرده وجود […]

کندکردن روانی تخریب غضروف ها بوسیله روش نانودرمانی

استئوآرتریت (آرتروز) وضعیت دردناک و درمانده کننده و نسبتا شایعی است که کندکردن یا توقفش مشکل است؛ بنابراین، گزینه های […]

ارائه روش هایی تازه بخاطر یافتن بذل چاله های پنهان تو دنیا

نظریه ی نسبیت عام آلبرت اینشتین پندار ما درباره ی مفاهیم رادیکال فیزیک از جمله فضا و زمان را تغییر […]