لوگو جدید جنرال موتورز رونمایی شد

admin دسته‌بندی نشده

ASجنرالHAROOOON موتورز (General Motors) طی چند لمحه اخیر به صراحت نشان داده است که می خواهد به شکل گسترده روی صنعت خودروی الکتریکی سرمایه گذاری کند. خودروساز آمریکایی در همین راستا از اعمال تغییرات در لوگویش اطلاع داده است. بر اساس گزارش انگجت، لوگوی مدرن شده ی جنرال موتورز تأکید این باهم اتحاد کردن روی خودروی الکتریکی را بوسیله عارض می کشد.

جنرال موتورز بسیار از ۵۰ سال از لوگویی کاربرد کرد که محتوی دو دست افزار بزرگ سفیدرنگ G G و M و خطی افقی در زیر آن ها بود که درون مربعی آبی ته رنگ استراحت پژمرده. بودند در جدیدترین لوگوی جنرال موتورز، از دست خط کوچک g و m در پس زمینه ای سفید استفاده شده است و صرفا درون دامن دست افزار m شیار افقی دیده می. شود عبارت gm درون لوگوی مدرن جنرال موتورز درون مربعی با گوشه های گرد راحتی گرفته.

 است لوگوی جدید جنرال موتورز در سه نسخه طراحی شده است که یکی از آن ها آبی گرادیانی، دومی آبی ساده و سومی سیاه ساده. 

است جنرال موتورز می گوید لوگوی (سوم آبی) گرادیانی نمایانگر آسمان آبی آینده ای است که داخل آن، انتشار گازهای گلخانه ای بوسیله صفر. رسا این رنگ همچنین «به» انرژی فناوری باتری Ultium جنرال موتورز اشاره می. یواش فرم کلی لوگو بیادآور دوشاخه ی صاعقه.

است جنرال موتورز در کنار رونمایی از لوگوی جدید، پویش بازاریابی دیگری بوسیله راه انداخته است که روی پلتفرم Ultium تمرکز. دارد این همدستی روز ۱۱ ژانویه ی (۲۰۲۱ ۲۲ دی) ۱۳۹۹ وب سایتش را بازطراحی می. 

کند مقاله های:مرتبط ۶ اقدام غلط خودروسازان بزرگ جهان در سال ۲۰۲۰جنرال موتورز جزئیات جدیدی از فناوری باتری آلتیوم منتشر

کرد جنرال موتورز قصد دارد ۲۷ میلیارد دلار داخل صنعت خودروی الکتریکی و خودروی خودران تنخواه گذاری. درنگ این شرکت مدتی پیش به صورت رسمی اطلاع دادن کرد که برنامه دارد تا سال ۲۰۲۵ جوان بر ۳۰ خودروی الکتریکی رونمایی. کند طبق فداکار گزارش ها، جنرال موتورز در جریان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی در CES 2021 تعدادی خودروی الکتریکی بوسیله نمایش می گذارد که یکی از آن ها، پیکاپ الکتریکی شورولت خواهد. 

بود کیا همچنین چند روز پیش در رسم آتش بازی مبصر اینچئون، از لوگوی جدید خویشتن را رونمایی. کرد بیشتر:بخوانید نیو از سدان کامل برقی ET7 رونمایی کردایلان ماسک ویدئویی از گیگافکتوری برلین تسلا در آب و هوای برفی منتشر کردهزینه شارژ تسلا مقیاس 3 از نیویورک تا فلوریدا، ۷۰ دلار استتغییر طعم جزیی شهرها و امکان تردد بین بعضی از مراکز استان روبرو شدمشکل تامین قطعه برای خودروها جدی

شاید دوست داشته باشید:

مایکروسافت تعرفه Xbox Live Gold را بوسیله بها قبلی بازگرداند

روز جمعه، کاربران مایکروسافت با خبری روبه رو شدند که چندان خوشایند نبود؛ در برابر این شریک اعلام کرده وجود […]

کندکردن روانی تخریب غضروف ها بوسیله روش نانودرمانی

استئوآرتریت (آرتروز) وضعیت دردناک و درمانده کننده و نسبتا شایعی است که کندکردن یا توقفش مشکل است؛ بنابراین، گزینه های […]

ارائه روش هایی تازه بخاطر یافتن بذل چاله های پنهان تو دنیا

نظریه ی نسبیت عام آلبرت اینشتین پندار ما درباره ی مفاهیم رادیکال فیزیک از جمله فضا و زمان را تغییر […]